Antonio Banderas ogłasza, że ​​ma COVID-19


Hiszpański aktor jest już odizolowany, akurat w dniu swoich 60. urodzin


Hiszpański aktor Antonio Banderas ogłosił w poniedziałek, kiedy skończył 60 lat, że po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa znajduje się na kwarantannie, chociaż powiedział, że czuje się„stosunkowo dobrze” i jest tylko trochę „zmęczony”.

„Dzisiaj, 10 sierpnia, jestem zmuszony świętować moje 60. urodziny w kwarantannie po pozytywnym wyniku testu na chorobę COVID-19” – napisał na swoich portalach społecznościowych artysta urodzony w Maladze , nie określając, czy przebywa w Hiszpanii. .

„Czuję się stosunkowo dobrze, tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle i pewny, że wyzdrowieję tak szybko, jak to możliwe, po otrzymaniu wskazań medycznych, które, mam nadzieję, pozwolą mi przezwyciężyć proces zakaźny, na który cierpię i który dotyka tak wielu ludzi na całej planecie” – powiedział aktor z „Maski Zorro”, „Wywiadu z wampirem” i „Los Reyes del Mambo”.

W oświadczeniu, do którego dołączył czarno-białe zdjęcie przedstawiające go jako dziecka, dodał, że wykorzysta izolację „do czytania, pisania, odpoczynku i kontynuowania planów, aby zacząć nadawać sens” 60 -tce.Banderas nie uczestniczył w dorocznej gali charytatywnej, którą miał zorganizować w niedzielny wieczór w Marbelli, miejscowości uzdrowiskowej 60 km od Malagi, nie ujawniono wtedy przyczyny jego nieobecności.

Zdobywca kilku nagród w swojej długiej karierze, Banderas otrzymał w tym roku swoją pierwszą nominację do Oscara za rolę w ósmym filmie, w którym pracował pod reżyserią Pedro Almodóvara „Dolor y Gloria”, chociaż ostatecznie nie uzyskał statuetki.

Udostępnij
Sprawdź także  Teaser „La Casa de Papel 4” ujawniony

Zostaw odpowiedź