5 komików meksykańskiego kina, ale nie jest to Eugenio Derbez i Omar Chaparro


Te nowe talenty rozśmieszają w filmach takich jak „Cindy la regia” i „Veinteañera divorciada y fantástica”


Wszyscy znamy osobowości, takie jak Eugenio Derbez i Omar Chaparro, ale musimy zdać sobie sprawę, że nowe talenty komediowe wytyczają nową ścieżkę zarówno na dużym ekranie, jak i na małym. 

Hity kinowe, takie jak Cindy la regia (2020), umieściły aktorki takie jak Cassandra Sánchez Navarro i Diana Bovio w centrum komedii, a niektóre seriale telewizyjne pozwalają nam być świadkami nowych talentów, jak Jesús Zavala.

Z tego powodu przedstawiamy 5 najlepiej reprezentowanych młodych komików w kinie, którzy mają przed sobą wielkie kariery. 


Jesus Zavala

Jesús jest znany wszystkim jako Hugo Sanchez w serialu Netflix Club de Cuervos (2015). Brał udział w niezliczonych filmach, takich jak Cómplices (2018) obok Arathy de la Torre i Veinteañera Divorciada y Fantástica (2020). Znany jest także z udziału jako dziecko w telenoweli Alegrijes y Rebujos (2003).


Gisselle Kuri

Carla Camino z Diván de Valentina (2002) powraca na ekran i robi to w kinie jako komik obok Vadhira Derbeza i Pauliny Goto w Veinteañera Divorciada y Fantástica. W 2003 roku miała niewielki udział w filmie Los No Invitados, małym niezależnym filmie. 


Diana Bovio

Diana Bovio, jedna z najbardziej znanych twarzy na dużym i małym ekranie, ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Aktorka i komik brała udział w popularnych komediach romantycznych, takich jak Hasta Que La Boda Nos Separe (2018), Mirreyes vs Godínez (2019) i Cindy La Regia (2020). 


Juan Ugarte

Młody aktor i komik, znany wszystkim jako gospodarz programu stand-up Bloopers (2015) dla Comedy Central, zadebiutował w 2016 roku komedią romantyczną El Alien Y Yo, w której punkowy zespół chce odnowić swój dźwięk i postanawia zatrudnić Pepe, klawiszowca z zespołem Downa. W swoim najnowszym projekcie Ugarte występuje w filmie Escuela Para Seductores (2020), który jest obecnie w wybranych kinach w Meksyku. 


Cassandra Sanchez Navarro

Gwiazda Cindy la regia nie potrzebuje przedstawienia, Cassandra rozpoczęła karierę aktorską w 2012 roku u boku Victorii Ruffo w telenoweli Corona De Lágrimas. Jej kariera rozwinęła się w 2016 roku, gdy pojawiła się przy niektórych okazjach w serialu Netflix Sense8 (2015) i na zaproszenie Carli Estrady brała udział w bioserii Silvia Pinal, frente a ti  (2019). 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *