Warner Chappell Music podpisuje kontrakt z latynoskim laureatem nagrody Grammy, Tony Succar


Warner Chappell Music, ramię wydawnicze Warner Music Group, podpisało umowę wydawniczą z producentem Tony Succar , laureatem Latin Grammy, co potwierdza portal Billboard.


Po jego inspirowanym salsą albumie w hołdzie dla Michaela Jacksona z 2015 roku  zatytułowanym Unity: The Latin Tribute to Michael Jackson, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard 's Tropical Albums Charts, wielokrotnie nagradzany peruwiański producent, muzyk i aranżer w zeszłym roku zdobył nagrodę Latin Grammy dla najlepszego albumu salsa ( Más De Mí ) i producenta roku.

„To dla mnie ważne, abym mógł eksperymentować i stale ewoluować moje brzmienie. Jestem podekscytowany współpracą z zespołem takim jak WCM, gdzie jest to wspierane i zachęcane” – powiedział Succar w oświadczeniu. „Nie mogę się doczekać współpracy z talentami z różnych gatunków i kultur, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, do czego dążę każdego dnia jako producent, kompozytor i artysta. I oczywiście wprowadzenie mojego peruwiańskiego brzmienia na międzynarodowy rynek muzyczny, to moja kultura i moje korzenie, a świat potrzebuje więcej o nas słyszeć ”

„Zawsze staramy się współpracować z innowatorami sprzeciwiającymi się gatunkom, takimi jak Tony” – powiedział Gustavo Menendez , prezes WCM Latin America. „Jego nieoczekiwane i świeże podejście do salsy i jazzu w połączeniu z jego jedynymi w swoim rodzaju tropikalnymi bitami tworzy niepowtarzalne brzmienie, które urzekło słuchaczy. Wiemy, że przed nim są jeszcze większe rzeczy!”

Succar (Antonio Guillermo Succar Tayrako) niedawno nawiązał współpracę z Raices Jazz Orchestra Dr. Pablo Gila, aby w maju wydać pierwszy album. Album zawiera nagrodzonych Grammy artystów, takich jak Richard Bona i Anaadi, i łączy jazz i latynoskie style muzyczne. 


Udostępnij
Sprawdź także  Camilo i Evaluna przypieczętowują swoją miłość w zmysłowym teledysku „Machu Picchu”

Zostaw odpowiedź