Vencer el desamor, nowa telenowela Televisy


Druga telenowela trylogii „Vencer” w której główne role gra Claudia Álvarez i David Zepeda i przedstawia historię czterech kobiet: Bárbary, Ariadny, Dafne i Gemmy.


Vencer el miedo jest pierwszą telenowelą w trylogii, która porusza aktualne problemy czterech głównych bohaterek. .

Druga, Vencer desamor , właśnie zaczęła kształtować się w Meksyku, a obsada składa się między innymi z Danieli RomoClaudii Álvarez i Davida Zepedy .

Melodramat, który będzie miał premierę po wakacjach w Meksyku, przedstawia historię czterech kobiet: Bárbary (Romo), Ariadny (Álvarez), Dafne ( Julia Urbini ) i Gemmy ( Valentina Buzzurro ), które chociaż nie są z tej samej rodziny, klasy społecznej, mają kilka wspólnych mianowników: dzielą dom, brakuje im wsparcia pary i prowadzą życie z złamanym sercem.


Vencer el desamor
Televisa

Początkowo współistnienie między nimi jest skomplikowane i napięte ze względu na ich różne wizje i sposoby życia. Stopniowo jednak zwycięża braterstwo i solidarność.

W obliczu różnych problemów, takich jak wdowieństwo, wychowanie dziecka o specjalnych potrzebach, nieplanowana ciąża i trudności w pracy, rozumieją, że wsparcie pomoże im iść naprzód.


Vencer el desamor
TWITTER ARA GARCILAZO

Nagrania telenoweli rozpoczęto pod koniec czerwca pod ścisłymi środkami ostrożności, aby zagwarantować zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

Melodramat, wyprodukowany przez Rosy Ocampo dla Televisy, obejmuje także udział Altaira Jarabo , a także Juana Diego Covarrubiasa , który zagra męża bohaterki granej przez Claudię Álvarez.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *