Telemundo odwołuje nową telenowelę Catherine Siachoque z powodu koronawirusa


Będzie remake czy jednak nie?


Pandemia koronawirusa zakłóciła plany produkcyjne wielu telenowel i seriali, zwłaszcza tych, które miały rozgrywać się głównie na miejscu. Tak jest w przypadku nowej wersji ¿Dónde está Elisa? , a Telemundo miał rozpocząć nagrywanie w Meksyku tuż przed tym, jak wirus SARS-CoV-2 zaczął się rozprzestrzeniać.

Czy wiedzieliście, że seria miała liczyć na udział Catherine Siachoque , która, co ciekawe, była częścią obsady ¿Dónde está Elisa? 10 lat temu ?


Gdzie jest Elisa
¿Dónde está Elisa? MEZCALENT

Były czarny charakter popularnych telenowel, takich jak Pecados ajenos (Meandry miłości) i Tierra de pasiones (Kraina namiętności), potwierdziła w niedawnym wywiadzie dla People en Español, że projekt został odwołany.

„To nie było Dónde está Elisa? To była inna wersja pod tytułem Buscando a Zoé, która była zainspirowana, przypominała styl Elisy, ale nie była to Dónde está Elisa? Bo ludzie już wiedzą, gdzie jest Elisa. charakter był boski. Nie wiem, czy to zostanie zrobiona, na razie jest anulowana, ponieważ projekt miał być wykonany w 80% na zewnątrz, a więc teraz jest to coś, czego nie można zrobić ”- wyjaśniła żona Miguela Varoniego .


catherine-siachoque-2.jpg
Catherine Siachoque MEZCALENT

Aktorka, która ma prawie pięć milionów obserwujących na Instagramie, nie wie, czy sieć w dowolnym momencie zamierza wznowić projekt, ale widać, że cokolwiek się stanie, plany Boga są doskonałe.

„Na razie odwołali, więc nie wiem, co zrobią, ale wiem, że Bóg zawsze stawiał mi projekt, który mnie dotyka, bo to coś, co przysłał. Musimy się czegoś nauczyć i zawsze mówię, że on mnie przed czymś chroni” – zapewniła 48-letnia aktorka.


catherinesiachoquesinsenos2-01.jpg
Catherine Siachoque MEZCALENT

Buscando a Zoé to opowieść o rodzinie Ponsów i o tym, jak ich życie na zawsze zmieniło się, gdy ich 16-letnia córka znika w noc urodzin jej ojca.

Ta wysokiej klasy rodzina wydaje się żyć w idealnym świecie, ale zniknięcie córki ujawni sekrety, kłamstwa i urazy, odsłaniając rodzinę, która jest daleka od doskonałości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *