Shakira wystawia na aukcję jedną z legendarnych rzeczy w swojej karierze


Aby pomóc w walce z głodem po kryzysie koronawirusa


 może pochwalić się tym, że jest jednym z najbardziej utytułowanych artystów XX wieku. Dowodem na to jest to, że w styczniu zeszłego roku została pierwszą Latynoską, wraz z Jennifer Lopez, która wystąpiła w programie Super Bowl. Przed ponad stu milionami widzów gwiazda muzyki pop poruszała talią w rytm niektórych swoich największych hitów, takich jak Loba, Waka Waka czy SuerteOczywiście, wszyscy wtedy zaniemówili.

Teraz, sześć miesięcy później, chce podarować jeden z kluczowych elementów swojej stylizacji tego wieczoru: złotą marynarkę zaprojektowaną na tę okazję przez Petera Dundasa. Cena odzieży, którą nosiła podczas części pokazu, zostałaby w całości przekazana na rzecz All in Challenge , która chce pomóc w walce z brakiem żywności w Stanach Zjednoczonych w związku z kryzysem koronawirusa.Zwycięzca miałby również okazję spotkać się z Shakirą w przyszłości na koncercie i odebrać kurtkę z rąk własnych. 

A jak możesz zdobyć tę część garderoby? Cóż, nic więcej i nic mniej niż licytowanie go w linku All In Challenge. Oczywiście cena wywoławcza to nic więcej i nic mniej niż 5000 USD. I należy pamiętać, że to dla dobra sprawy! (Obecna cena to 16000 USD)

Shakira była bardzo świadoma kryzysu związanego z koronawirusem i wzięła udział w kilku koncertach na żywo, aby uczynić kwarantannę bardziej znośną. 


A po nocy przychodzi dzień Pandemia koronawirusa 2020 zmieniła życie wielu ludzi. Akcja „zostań w domu” przyczyniła się do powstania poczucia odizolowania. Natłok informacji, sprzeczne komunikaty spowodowały chaos, panikę wśród społeczeństwa. Jak odnaleźć się w tej rzeczywistości? Sprawdź może: www.E-spotkania.pl

Udostępnij

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź