Seria „Monarca” szykuje się do powrotu do nagrań


, która jest częścią obsady, mówi, że mają nadzieję na ukończenie tej serii, która zostanie wydana w roku


serialu „Monarca” jest wciąż wstrzymana, przed wznowieniem nagrań, które zostały przerwane przez COVID-19.

Wciąż bez określonej daty  Regina Pavón, która jest częścią obsady, zdradza, że ​​ma nadzieję, że uda jej się ukończyć serię, aby została wydana w roku.

„Ponieważ ogłoszono, że zostanie wydana w tym roku, a oczywiście Netflix robi wszystko, co w swojej mocy, aby została wydana w tym roku, jednak nadal niczego nie potwierdzają. Przypuszczam, że opracowują strategię, aby móc to zakończyć ze wszystkimi zabezpieczeniami” – mówi.

Regina wyjaśnia, że ​​drugi  historii, w którym występują między innymi Irene Azuela, Osvaldo Benavides i Juan Manuel Bernal, był bardzo blisko końca. Chociaż nie została jeszcze przebadana pod kątem COVID-19, aktorka wyjaśnia, że ​​od początku pandemii proszono ich o zajęcie się sobą, aby jak najszybciej wznowić prace.

„Obowiązkiem każdego z ów jest to, że póki jesteśmy we wstrzymanych projektach, mamy zadbać o siebie” – mówi.

„Nie przetestowali nas, ponieważ nie wyznaczyli specjalnej daty. Nie chcą ryzykować zakażenia, chcą robić wszystko dobrze”.

ma wśród swoich producentów wykonawczych meksykańską aktorkę, Salmę Hayek . Jeśli chodzi o scenariusze, Regina komentuje, że do tej pory nie wprowadzili zmian, na przykład w sprawach pocałunków.

„Przypuszczam, że ich intencją nie jest poświęcanie scenariusza dla tego, co się dzieje, i dlatego czekają, aby wymyślić strategię, w której nie muszą poświęcać niczego ze skryptu, ale oczywiście, jeśli będzie to konieczne, przypuszczam, że tak się stanie”

W „”, którego pierwszy jest dostępny w serwisie Netflix, Regina gra Lourdes, 26-letnią kobietę, która miała wiele problemów z narkotykami i alkoholem, ale której udało się zrehabilitować. Jednak końcówka wskazuje na ponowny zwrot w jej życiu w stronę używek.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix: „Monarca” będzie miała drugi „ciemniejszy” sezon

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź