Paulina Goto „przerywa ciszę” po powrocie do Univision


Meksykańska aktorka staje przed jednym z najbardziej złożonych wyzwań w swojej karierze jako bohaterka Vencer el miedo, telenoweli, której premiera własnie się odbyła


Paulina Goto powraca na ekrany Univision jako bohaterka Vencer el miedo, telenoweli, która oprócz rozrywki stara się rozwiać lęki i rozpocząć rozmowę o nastoletniej ciąży oraz przemocy domowej poprzez różne problemy społeczne, o czym będą przypominać przez cały melodramat.

Z projektów, które zrobiłam, jestem najbardziej dumna z tego jako aktorka i jako człowiek ” – mówi meksykańska aktorka. „Połączenie rozrywki z możliwością przekazywania opinii publicznej informacji na drażliwe tematy i pozostawienia pozytywnego śladu w społeczeństwie oraz sercach ludzi, którzy nas widzą, wydaje mi się niewiarygodne”.


Paulina Goto w Pokonaniu strachu
Paulina Goto to Marcela TELEVISA

W telenoweli Goto gra Marcelę, młodą kobietę, która ma dość bycia obserwowaną i upominaną przez swojego despotycznego ojca, więc szuka schronienia u swojego chłopaka Rommla i jego gangu. Nie wyobraża sobie przy tym, że przez to spędzi trzy lata w Ośrodku dla Młodzieży. po tym, jak została oskarżona o rabunek i zidentyfikowana jako główny podejrzany o morderstwo, którego nie popełniła.

„Ta postać była dla mnie wyzwaniem, ponieważ nigdy wcześniej nie widzieliście, jak robię coś takiego ” – mówi piosenkarka. „Chociaż jest protagonistką, jest bohaterką, która popełnia wiele błędów i ma charakter”.To właśnie osobowość, jaką ma Marcela, kosztowała Paulinę najwięcej pracy, jeśli chodzi o budowanie postaci.

Mam energię, która jest bardziej 'zrelaksowana’, jakbym zawsze się unosiła i śpiewała, a Marcela jest przeciwieństwem , więc wchodzenie w tę część ciała, głos, sposób komunikowania się … Myślę, że to kosztowało mnie najwięcej”- przyznaje.


Pokonaj strach Paulina Cotto i Danilo Carrera - Hot List - sierpień 2020
Paulina Goto i Danilo Carrera,  UNIVISION

Aby przedstawić bohaterką jak najlepiej, aktorka wraz z reżyserem telenoweli, Benjamínem Cannem, przeprowadziła ważne prace terenowe przed rozpoczęciem nagrań, które doprowadziły ją do odwiedzenia różnych dzielnic Mexico City.

Sprawdź także  Czy będzie trzeci sezon Królowej Południa ?

„Byliśmy w niektórych dzielnicach, które, jak mówimy, mogą przypominać świat, w którym toczy się ta historia, więc było bardzo fajnie móc podejść i obserwować sposób, w jaki bohaterowie się poruszają, patrzą na siebie, odnoszą się do siebie” – mówi Paulina.


Paulina Goto 1
 INSTAGRAM VENCER EL MIEDO

Podczas transmisji w Meksyku melodramat zebrał bardzo pozytywne recenzje; Ale bez wątpienia to, co najbardziej podnieca Paulinę, to możliwość zmiany czyjegoś życia w jakiś sposób poprzez opowiadane historie.„Miałem bardzo piękne doświadczenie z piosenką „Rompe ”, która jest tematem telenoweli. Ktoś tam kiedyś napisał do mnie i powiedział, że moja piosenka pomogła mu podjąć decyzję o przerwaniu ciszy i poproszeniu o pomoc w pewnej sytuacji, więc miło jest móc przekazać pozytywną wiadomość ”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź