Ozuna dołącza do Wisina w remake’u starego przeboju „Gistro Amarillo”


Po szesnastu latach artyści wrócili do tej piosenki, aby złagodzić ją do nowych brzmień gatunku


Piosenkarze Ozuna i Wisin stworzyli nową wersję przebojowego singla „Gistro Amarillo”, jednego z klasycznych utworów z repertuaru tego ostatniego w ramach albumu „El„ Sobreviviente La Gitana ”, który ukazał się w 2004 roku i pozostaje w pamięć fanów reggaeton.

Po szesnastu latach artyści wrócili do tego utworu, aby złagodzić go nowymi dźwiękami gatunku, wprowadzając interpretacyjną psotność, która go charakteryzuje, poinformowało Sony w czwartek .

Nagrany i wyprodukowany w La Base Music przez Urba & Rome, Hi Flow & Hyde i Michaela Fullera, „Gistro Amarillo” zawiera teledysk, w którym chwytliwy beat miesza się z energią i siłą tańca.

Ozuna nadal świętuje sukces swojego singla „Caramelo”, który ma już ponad 133 miliony wyświetleń, przejmując kontrolę nad Ameryką Łacińską – gdzie jest na pierwszym miejscu – oraz w Hiszpanii – gdzie utrzymuje się na szczycie przez 3 kolejne tygodnie.

„El negrito de ojos claros”, jak nazywa się Ozuna, jest jednym z artystów, którzy otrzymali najwięcej nominacji do nagrody Billboard Latin Music Awards 2020.

Ma również dwie nominacje do Premios Juventud.

Nowa wersja „Gistro Amarillo” jest już dostępna na wszystkich cyfrowych platformach muzycznych. „La Base Music” to własna wytwórnia płytowa Wisina.

Wisin ma nadzieję wydać w sierpniu wraz z Yandelem kolejny album duetu „Los Legendarios”.
W tej chwili na albumie znajdą się kolaboracje Ozuny, Miky Woodz, Brytiago i The Black Eyed Peas.


Udostępnij
Sprawdź także  RBD i nowa niespodzianka dla fanów: „Empezar desde cero” na żywo

Zostaw odpowiedź