Netflix dodaje nową obsadę do „Elite 4”


Szkoła „Las Encinas” ma czterech nowych członków po odejściu Danny, Ester, Jorge i Miny


Szkoła „Las Encinas” będzie miała nowych uczniów w czwartym sezonie, a w poniedziałek Netflix zdradził swoim fanom, kim są.

Po odejściu Danny Paoli, Ester Expósito, Jorge Lópeza i Miny El Hammani podczas trzeciego sezonu hiszpańskiej serii, obsada jest teraz pełna nowych talentów, takich jak Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi i Pol Granch.Mimo ujawnienia aktorów platforma streamingowa nie ujawniła szczegółów na temat postaci, które zagrają w czwartej odsłonie. 

Tutaj zostawiamy Wam krótki opis czwórki aktorów:

Carla Diaz

W wieku zaledwie 22 lat ta aktorka i piosenkarka ma już kilka występów telewizyjnych, biorąc udział w takich projektach jak „El príncipe” (El Príncipe – dzielnica zła), „Seis hermanas” (Sześć sióstr) i „Tierra de lobos.

Martina Cariddi

Jest jedną z aktorek, która ma już doświadczenie z kamerą, pracowała przy przebojowym serialu „Cuéntame cómo pasó” oraz przy filmie krótkometrażowym „Muere, padre muere”. Ma 19 lat.

Manu Ríos

W wieku 21 lat jest hiszpańskim influencerem i modelem. Brał udział w takich serialach jak „El Chiringuito de Pepe” i musicalu „Los Miserables”.

Pol Granch

Jego kariera jako piosenkarza i autora tekstów wyróżniała się w Hiszpanii przez udział w konkursie Factor X i z tego powodu był kandydatem do serialu Netflix.

Nowi członkowie dołączą do Itziar Escamilla („Samuel”), Miguela Bernardeau („Guzmán”), Arona Pipera („Ander”), Omara Ayuso („Omar”), Claudii Salas („Rebeca”) i Georginy Amoros („ Cayetana ”).

Przedprodukcja serialu rozpoczęła się kilka tygodni temu, gdzie obsada przeanalizowała scenariusz i potwierdziła, że ​​będzie kontynuowała dramatyczną historię. 

Za pośrednictwem sieci społecznościowych Netflix podzielił się wypowiedziami aktorów, którzy byli od pierwszych sezonów.

Netflix nie ujawnił jeszcze daty premiery czwartego sezonu „Elite”. 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *