Miguel Bernardeau dostaje rolę marzeń u producentów 'Narcos’


Aktor zagra w serialu „Playa negra”


Nadchodzą nowe projekty dla Miguela Bernardeau. Aktor powróci do Elite w czwartym sezonie, aby ponownie zagrać w Guzmána, ale ma już kolejny projekt w rękach.

To Playa negra, dramat, który jest przygotowywany przez producentów Narcos (Gaumont) z Ganga Producciones, producentką Cuéntame cómo pasó, którą prowadzi również Miguel Ángel Bernardeau, ojciec aktora.

Serial, jak donosi Deadline, będzie kręcony na Wyspach Kanaryjskich, a akcja toczy się na Lanzarote. Dopiero okaże się, która platforma wyemituje ten serial, w którym Miguel Bernardeau zagra swoją pierwszą główną rolę .

O czym jest „Playa negra”?

Playa negra opowiada historię Hugo (Bernardeau), młodego mężczyzny, który przybywa do małego miasteczka na Lanzarote w poszukiwaniu mężczyzny, którego podejrzewa o bycie jego ojcem. W tych poszukiwaniach spotyka grupę przyjaciół, którzy marzą o sukcesie w surfowaniu i razem dadzą się złapać w pułapkę najmroczniejszych tajemnic wyspy.


View this post on Instagram

Recuerdos de Portugal, que ganas! ?: @albaricart

A post shared by Miguel Bernardeau (@miguel_bernardeau) on


Co ciekawe, Miguel Bernardeau jest miłośnikiem surfingu , więc wydaje się, że ta rola została stworzona specjalnie dla niego. Chcecie zobaczyć go w akcji!

Udostępnij
Sprawdź także  Malverde: El santo patrón: obejrzyj pierwszą zapowiedź nowej serii Telemundo

Zostaw odpowiedź