Memorias de Idhún’, Netfflix przedstawia postacie pierwszego hiszpańskiego anime.


Premiera fabularna odbędzie się w tym roku


Netflix opublikował pierwsze zdjęcia postaci z pierwszego oryginalnego hiszpańskiego anime: Memorias de Idhún ”. Serii, która zgodnie z przewidywaniami nadejdzie w 2020 roku.

Alsan, Jack, Victoria, Shail i Kirtash  opowiedzą epicką historię pełną przyjaźni, emocji i akcji. Platforma nadała kolor i życie tym pięciu bohaterom poprzez pierwsze wideo, które uruchamia.

Nowa seria została napisana przez Laurę Gallego i Andrés Carrión, wyprodukowana przez Zeppelin i jest adaptacją La Resistencia, pierwszego tomu bestsellera opublikowanego ponad 15 lat temu, a przetłumaczonego na czternaście języków.



Ponadto 5 rozdziałów wyreżyseruje Maite Ruiz de Austri, zdobywczyni dwóch nagród Goya dla najlepszego filmu animowanego i która zostanie pierwszą kobietą, która wyreżyseruje serial anime w Hiszpanii.

Co się dzieje w „Memories of Idhún”?

W dniu, w którym astralna koniunkcja trzech słońc i trzech księżyców nastąpiła w Idhún, Ashran Nekromanta przejął władzę i zaczęło panować przerażenie skrzydlatych węży. Pierwsza bitwa o wolność Idhún toczy się na Ziemi, gdzie Jack i Victoria walczą, by powstrzymać Kirtasha, zabójcę wysłanego przez Ashrana, by położyć kres Idhunitom, którzy uciekli przed tyranią.

Jednak bohaterowie nieświadomie podążają za planami przepowiedni, która splata ich losy w fabułę miłości i nienawiści, która wyzwoli pojedynki na śmierć i życie oraz zawrze niezwykłe sojusze.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix ujawnia datę premiery „Sky Rojo”

Zostaw odpowiedź