Melissa Galindo narzuca swój styl miejskiemu popowi


Piosenkarka i autorka tekstów wydała swój nowy singiel „Vete con ellas”


Chociaż pandemia wstrzymała trasę koncertową, piosenkarka i autorka tekstów Melissa Galindo kontynuowała swoje plany i niedawno zaskoczyła fanów wydaniem „Vete con ellas”.

W wywiadzie Melissa Galindo zdradza, że ​​ten nowy, skomponowany przez nią singiel ma na celu przekazanie zachęty do wzmocnienia poczucia własnej wartości u kobiet, które pozostają w związku, w którym nie ma wzajemności.

„Lubię wzmacniać pozycję wszystkich, nie tylko kobiet. Śpiewam to w ten sposób z mojej perspektywy jako kobiety, ale chciałabym, żeby wszyscy wiedzieli, że nie muszą siedzieć w jednym miejscu tylko dlatego, że jest się już zaangażowanym, bo tak jest lub jest to wygodne. Jeśli nie masz spokoju, jeśli cię nie szanują i nie dają ci tego, czego potrzebujesz w miłości, musisz się ruszyć ”.

Melissa podkreśla radość, jaką oznacza to, że jej piosenki mogą pomóc innym kobietom poczuć towarzyszenie i motywację do dokonywania pozytywnych zmian w swoim życiu. Zwłaszcza, jeśli istnieją obawy przed opuszczeniem miejsca lub odejściem od ludzi, którzy nie zapewniają szczęścia i rozwoju osobistego.

„Kiedy przychodzą do mnie wiadomości, że zmienili swoje życie z powodu piosenki, która ich poruszyła, czuję się bardzo dobrze. To jest celem mojej muzyki, aby poruszyć ludzkie serca i dać im odrobinę radości, uzdrowienia lub rozrywki. Myślę, że czasami pozostajemy w jednym miejscu ze strachu przed odlotem, przed lataniem na własnych skrzydłach ”.

Cechą szczególną „Vete con ellas” jest współpraca, którą Melissa Galindo tworzy w duecie z Valdo Vinoz, którego uważa za wspaniałego piosenkarza: „Słuchałem już jego muzyki dawno temu i wydała mi się wspaniała. Kiedy wytwórnia zaproponowała mi współpracę z nim, spodobał mi się ten pomysł, to, co zrobił. Jest super utalentowanym facetem i tworzy dobrą atmosferę”.Melissa zwraca uwagę, że towarzyszenie i przyjaźń, którą ma z Kalimbą, teraz jako dyrektorem i producentem własnej niezależnej wytwórni ARK Records  była kluczem do nadania jej karierze nowej ścieżki opartej na wiedzy i doświadczeniu, którą Kalimba ma zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sceny oraz w różnych aspektach muzycznych.

Sprawdź także  21 filmów i seriali o muzyce latynoskiej do obejrzenia w czasie świąt

„Znam Kalimbę od 10 lat i zawsze tworzyliśmy muzykę, udałam się do jego studia komponować i tworzyć muzykę. Teraz z jego wytwórnią tworzymy świetny zespół, słuchamy się całkiem dobrze, mówimy w imieniu mojego projektu ”.

Melissa pochwala fakt, że platformy cyfrowe stają się coraz bardziej konsolidowane jako narzędzie do utrzymywania kontaktu z publicznością ze względu na ograniczenia związane z koncertami twarzą w twarz, więc nie wyklucza generowania większej liczby tekstów w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź