Maite Perroni ujawnia, dlaczego zgodziła się zagrać w 'Oscuro deseo’


Premiera nowej serii Netflix odbędzie się w środę, 15 lipca;, a Alejandro Speitzer jest częścią obsady.


Oscuro deseo, nowa seria Netflix, która dziś ma premierę, bada fatalne konsekwencje erotyzmu i pożądania seksualnego  zamienione w obsesję. Co więcej, ta narracja reprezentuje bohaterkę Maite Perroni, konsolidację nowej ścieżki, którą obrała w swojej karierze.

„Uwielbiam telewizję, jestem bardzo wdzięczna telewizji za wszystkie postacie, które stworzyłam, za to, czego mogłam się nauczyć, za możliwości, jakie mi dały. Teraz jednak skupiam się na innych rodzajach produkcji z bardziej skomplikowanymi postaciami ” – powiedziała aktorka. 37-latka, która uosabia Almę, zamężną kobietę, która po spotkaniu z Darío, granym przez Alejandro Speitzera, znajduje się w trudnej sytuacji. 

Alma jest profesorem uniwersyteckim, „która wierzy, że ma wszystko pod kontrolą w swoim życiu” i, nie planując tego, „ma erotyczne doświadczenie, które zagraża jej sferom życiowym”, powiedziała Perroni o swojej postaci w serialu.„Jest kobietą znacznie starszą ode mnie i zupełnie inną ode mnie we wszystkim, poczynając od swojej cielesności” – wyjaśniła artystka, która określiła się jako ktoś „energiczny, rozproszony”, a nawet trochę niezdarny, ponieważ żyje zderzając się ze wszystkim. ”Ponadto, podczas gdy Alma jest cicha i spokojna, Perroni określa się jako„ rozmowna, towarzyska”. Z drugiej strony rola matki w tej postaci jest „niezbędna” w jej historii, ponieważ chociaż w prawdziwym życiu nie ma dzieci, „było to bardzo piękne wyzwanie”.Oscuro deseo wyreżyserowali Pitipol Ybarra i Kenia Márquez , którą Perroni określiła jako „niezbędnego sojusznika”, szczególnie w najbardziej wymagających scenach. „Powiedziała mi zw stanowczością i ze stanowczością, typową dla pewnych siebie kobiet, „Spróbujmy jeszcze raz ”- przypomniała sobie artystka.

Sprawdź także  Ricky Martin i Paz Vega poprowadzą Latin Grammy

Ci, którzy nadal utożsamiają Perroni z Lupitą , tą prostą młodą dziewczyną, która przyjechała na stypendium do Rebelde Elite Way School w 2004 roku, będą zaskoczeni, gdy zobaczą ją jako Almę. „Lubię badać kobiety złożone, ze strachem, z pasjami, z doskonałymi pomysłami, z kompleksami. Oczywiście, w dużej mierze jest to ich życie seksualne. Erotyka, kilka kryzysów”, powiedział aktorka o tym, dlaczego przyjmuje inne role niż te, które robiła na początku.Chociaż zdaje sobie sprawę, że sceny seksu dadzą wiele, Perroni jest bardziej zafascynowana elementami napięciowymi serialu, ponieważ „jest przykładem tego, jak każda zła decyzja ma różnego rodzaju konsekwencje, od drobnych do większych , które powodują bardzo poważne problemy, tajemnice, a nawet śmierć ”.

Maite Perroni spędziła ponad trzy miesiące w zamknięciu ze swoim partnerem, chilijskim producentem i piosenkarzem i kompozytorem Koko Stambukiem, z którym, jak mówi, ma „najlepszy etap życia”. „Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa”, powiedziała aktorka, której marzeniem jest stworzenie „własnej rodziny” , ponieważ deklaruje się bardzo blisko swojej, choć słowa „dzieci” lub „ślub” nie przechodzą przez jej usta.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź