Luis Fonsi i jego dzieci wydają wersję „Baby Shark”


Piosenka zostanie zawarta w albumie „Mini Stars”, który skupia innych znanych artystów wykonujących klasykę dla dzieci


Portorykański piosenkarz i autor tekstów Luis Fonsi wydał w środę wraz ze swoimi dziećmi Mikaelą i Rocco swoją wersję słynnej dziecięcej piosenki „Baby Shark”, która zostanie umieszczona na albumie „Mini Stars” i zrzesza innych znanych artystów grających klasyki dla dzieci.

„To była bardzo szczególna współpraca między moimi dziećmi a mną, więc mamy nadzieję, że ta nowa wersja „Baby Shark” przyniesie radość i zapewni rozrywkę dzieciom oraz ich rodzinom na całym świecie, tak jak nam” – powiedział Fonsi. w komunikacie prasowym.

Nowa wersja Fonsiego i jego dzieci z motywu „Baby Shark” zawiera także animowany teledysk, w którym artysta pojawia się wskakując do morza.Motyw jest już dostępny na wszystkich platformach muzycznych , a wideo można również zobaczyć na YouTube.

„Baby Shark” został wydany 26 listopada 2015 r., a wszystkie filmy związane z piosenką Pinkfong zyskały miliardy wyświetleń, dzięki czemu jest najczęściej oglądanym fenomenem edukacyjnych filmów wszech czasów na YouTube.

W tej chwili teledysk do „Baby Shark” jest drugim najczęściej oglądanym teledyskiem w historii YouTube , z ponad 5,962 miliardami wyświetleń, po „Despacito”, temacie spopularyzowanym przez Fonsiego i portorykańskiego reggaetonistę Daddy Yankee, który przekroczył już 6,859 milionów wyświetleń.

Rodzinna piosenka rekina stworzona przez firmę edukacyjną koreańskiej firmy SmartStudy została już przetłumaczona w co najmniej 11 różnych językach.

Tymczasem Pinkfong ma prawie 25 milionów obserwujących.

„Mini Stars”, stworzony przez dziecięcy kanał Pinkfong, to EP, które zawiera wersje „Mariposita” Sebastiána Yatry, „La Vaca Lola” Nacho, „La kura turuleca” Guaynaa, „Estrellita” Greeciy i „El perrito Picky ” Joey Montana.

Sprawdź także  Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego 2020: 30 teledysków, które opowiadają historię Reggaeton

Każdy z utworów będzie miał animowany film, w którym artyści – w wersji karykaturalnej – pojawią się w kluczowych momentach historii oraz o scenerii inspirowanej każdą z piosenek. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź