Kiins wyrusza w retro odyseję


W tej nowej odsłonie grupa proponuje inny, zabawny i dość kolorowy styl piosenek, które są ikonami latynoskiego popu, odwołując się do spuścizny takich przedstawicieli jak Timbiriche i Flans.


Grupa dziecięca Kiins stopniowo pozycjonuje się jako jeden z najbardziej obiecujących talentów meksykańskiego popu, dzięki świeżości i empatii, jaką kwartet utworzony przez Míę, Alexa, Nano i Emi odciska na każdej z piosenek.

Chociaż trasa Kiins jest zawieszona z powodu problemów koronawirusa jak większości muzyków, Mía wyjaśnia, że ​​grupa skupia się na premierze ich najnowszej produkcji „Medley 80’s”, w której składają szczególny hołd artystom wyznaczającym trendy w latach 80.

„To było super mega ekscytujące, ponieważ lubimy piosenki z lat 80. i wielu artystów, którzy są na tym singlu. Chcieliśmy robić tę składankę z lat 80-tych, bo chcemy, żeby rodzice przychodzili na nasze koncerty, żeby oni też mieli chwilę na zabawę, śpiew, taniec ”.

W tej nowej odsłonie Kiins proponuje inny, zabawny i dość kolorowy styl piosenek, które są ikonami latynoskiego popu, wykorzystując na przykład dziedzictwo takich przedstawicieli jak Timbiriche, Flanss, Fresas con Crema, Parchís, Menudo i Xuxa.

„Też jestem fanem lat 80. i bardzo lubię Timbiriche i piosenkę„ Soy un desastre”, z którą bardzo się identyfikuję, ponieważ czasami mogę być katastrofą” – mówi Alex, zauważając, że 31 lipca „Medley 80” wyda swój teledysk w sieciach społecznościowych, który został nakręcony w domu każdego członka ze względu na ograniczenia, jednak dla każdego z nich stanowiło to jedno z najfajniejszych wyzwań.

Oprócz promowania singla i teledysku do „ Medley 80’s” Kiins pozostają aktywni na platformach takich jak YouTube, TikTok i Instagram , gdzie dzielą się wyzwaniami i dynamiką, aby ich obserwatorzy śpiewali i tańczyli ich hity.

Póki co należy czekać a 31 lipca 😀 a poniżej coś z ich repertuaru


Udostępnij
Sprawdź także  Anitta śpiewa "Enseñame", RBD, podczas wywiadu

Zostaw odpowiedź