Karol G wykazuje pozytywny wynik na obecność koronawirusa po testach z Anuelem AA


Partner piosenkarki uzyskał wynik negatywny


Kolumbijska piosenkarka Karol G uzyskała pozytywny wynik na koronawirus po przejściu testu w Miami ze swoim chłopakiem, także gwiazdą muzyki, Anuelem AA. Jednak portorykański artysta uzyskał wynik negatywny.

Zostało to ujawnione Efe przez źródła z zespołu pary, który powiedział, że „Karol G nie ma pojęcia, jak zachorowała, ponieważ była bardzo ostrożna, początkowo przestrzegając kwarantanny, a następnie zasad dystansu społecznego i noszenia masek”.

Ponadto zapewnili, że 29-letnia artystka nie chce martwić swoich fanów, dlatego publikuje filmy nagrane kilka dni wcześniej w sieciach społecznościowych.

„Czuje się bardzo źle”, powiedziało źródło, które poprosiło o anonimowość.

Również lokalne media amerykańskie poinformowały dzisiaj, że skoro para otrzymała różne wyniki, artyści zdecydowali, że Karol G opuści mieszkanie, które dzieli z Anuelem, z którym w tym roku planuje ślub, i zostanie w innym, aby uniknąć zarażenia.

Był to jeden z powodów, dla których Kolumbijka prawie nie przeprowadziła wywiadu w celu promowania swojej piosenki „Ay DiOs mío!”, którą zaprezentowała w piątek i jest pierwszym indywidualnym singlem wydanym w tym roku.

Artyści zwykle rozmawiają z różnymi dziennikarzami, gdy chcą przedstawić ważny projekt, taki jak ten utwór.

W ten sposób kolumbijska artystka dołączyła do rosnącej liczby znanych muzyków latynoskich, którzy zachorowali do tej pory w lipcu tego roku.

W zeszłym tygodniu dominikańsko-amerykański bachatero Prince Royce opowiedział podobną historię, ponieważ chociaż jego wynik był pozytywny, jego żona, aktorka Emeraude Toubia, nie została zarażona.

Artyści meksykańskiego gatunku regionalnego Chiquis Rivera i jej mąż Lorenzo Méndez, ogłosili, że mają COVID-19 i wiele jego objawów, nie mieli tyle szczęścia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *