Jorge Reynoso zostaje aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej na nieletniej


Według Telemundo aktor został ponownie aresztowany przez władze hrabstwa Hidalgo w Teksasie.


Meksykański aktor Jorge Reynoso został aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej na nieletniej. Według Telemundo aktor został ponownie aresztowany przez władze hrabstwa Hidalgo w Teksasie.

W sierpniu 2019 roku Reynoso został aresztowany w Edynburgu w Teksasie pod zarzutem nieprzyzwoitości wobec nieletniej osoby. Sara Rodríguez, rzeczniczka policji w Edynburgu, wyjaśniła następnie, że Reynoso został oskarżony o przestępstwo wymienione jako przestępstwo drugiego stopnia.

Nałożono na niego kaucję w wysokości 250 000 dolarów i nakazano mu nosić elektroniczne opaski, a także dostarczyć paszport, aby uniemożliwić mu opuszczenie kraju.

62-letni aktor został zatrzymany przez agentów CBP podczas próby przekroczenia granicy przez międzynarodowy most Roma-Miguel Alemán w Tamaulipas.Zgodnie z dokumentami, które zostały przedstawione, ofiarą jest jego krewny, który miał 10 lat, gdy zdarzenia miały miejsce w 2006 roku. W tych pismach jest mowa o tym, że nieletnia przygotowywała się do ślubu (?), kiedy podszedł do niej Reynoso, posadził ją na nogach i zaczął ją niewłaściwie dotykać.

Syn zmarłego aktora i telewizyjnego Davida Reynoso, brał udział w filmach m.in. „Mi barrio es Tepito”, „Almoloya: cadena perpetua”, „El cártel de Tepito”, „Herencia de narcos”, „Michoacán hasta la muerte”, „El lobo de la frontera”. Jest bratem Sergio Reynoso znanego w Polsce z telenowel: ‚Rosalinda’, ‚Grzesznica’, ‚Mój Grzech’


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *