El practicante – nowy film Mario Casas dla Netflix, ciekawy thriller


, oficjalny plakat i pierwsze zdjęcia filmu


El practicante” to drugi  Mario Casasa dla Netflix i pojawi się na naszych ekranach 16 września. 

To z udziałem Carlesa Torrasa ( Callback, Open 24h, Trash, Jóvenes ), wyprodukowany przez Miguela Ruza . 

Wraz ze znanym aktorem obsadę uzupełniają Déborah François , Guillermo PfeningCelso BugalloPol MonenRaúl JiménezMaría Rodríguez Soto.Jaką historię opowiada „”?

Ángel () pracuje jako ratownik medyczny na pokładzie karetki. Po poważnym wypadku jego życie z Vane (Déborah François) zaczyna się rozpadać.

Mając obsesję na punkcie tego, że jest mu niewierna , zamieni ich życie w piekło, z którego trudno będzie uciec.W tej trudnej roli  stwierdził, że rozpoczął prace od wizyty w National Center for Paraplegics w Toledo, gdzie zajmował się pacjentami po tej samej kontuzji. Później w Institut Guttmann w Barcelonie poznał Mario Roque, który nawet pomagał mu na planie. Aspekt psychologiczny został opracowany z postaci socjopaty.

I wyjaśnia: „Dawanie życia komuś o tak wielu krawędziach było dla mnie bardzo atrakcyjne. Carles i ja mieliśmy jasność co do podejścia, ale ściśle współpracowaliśmy również z pełniącym obowiązki trenera Gerardem Omsa. Rozmawiałem też z psychiatrą o wzorcach tego typu osób, które nie współczują innym i prawie nie odczuwają emocji. Wyzwanie zagrania Angela polegało na tym, by nie wczuć się w główną rolę”.

Udostępnij
Sprawdź także  Julián Gil opowiada o raku skóry

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź