Dulce ambición, to gwiazdorska telenowela promowana już przez Univision


Hiszpańskojęzyczna sieć zaczęła promować zbliżającą się premierę tego brazylijskiego dramatu Globo, w którym występuje silna bohaterka María de la Paz ( Juliana Paes ) oraz niezwykły antagonista: jej córka Josiane ( Agatha Moreira )


Brazylijskie telenowele wracają do Univision. Po emisji popularnych tytułów, takich jak El rico i Lázaro , sieć hiszpańskojęzyczna po raz kolejny postawiła na nową serię z Brazylii. To Dulce ambición, aktualny dramat wyprodukowany przez Globo, który pobił w zeszłym roku rekordy publiczności w swoim kraju.

Univision zaczęła promować w tym tygodniu rychłe nadejście tej telenoweli, która obiecuje oczarować publiczność historią miłości i ambicji między matką a córką.

„Univision prezentuje międzynarodową serię, która pobiła rekordy publiczności. To historia Marii de la Paz, kobiety, która przełamuje formy” – ogłasza sieć z szumem.Dulce ambición to silna bohaterka o imieniu Maria de la Paz, grana przez aktorkę Julianę Paes oraz niezwykłą antagonistkę – jej córkę Josiane.

María jest cukiernikiem, który zamienia się w bogatą bizneswoman w 20 lat po utracie miłości swojego życia, Amadeusza, który został zabity przez babcię w dniu ślubu.

Po tym wydarzeniu María ucieka ze swojego małego miasteczka do miasta, gdzie dowiaduje się, że jest w ciąży.

Dwadzieścia lat później jej córka Josiane, która nienawidzi skromnego pochodzenia matki, zawiera sojusz z Regisem, uroczym oszustem, aby ukraść majątek Marii.

Ale zakochuje się on w Marii, a kiedy tak się dzieje, staje się coś niewyobrażalnego: Amadeusz pojawia się ponownie w jej życiu.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez specjalistyczny portal telewizyjny TV News, telenowela, która nie ma jeszcze daty premiery, zgromadziła średnio 55,4 miliona widzów podczas transmisji swojego ostatniego odcinka w Brazylii w listopadzie ubiegłego roku .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *