Daniel Arenas ujawnia, która aktorka z telenowel najlepiej całuje


Angelique Boyer, Ana Brenda, Zuria Vega czy Maite Perroni? Kolumbijski aktor ujawnia, która towarzyszka telenoweli pocałowała go najlepiej w serii


Angelique Boyer ( Teresa ), Ana Brenda (Corazón indomable – Dzikie serce), Maite Perroni (La gata – Kotka), Zuria Vega (Mi marido tiene familia…) to towarzyszki Daniela Arenasa z udanych telenowel, w których wystąpił w swojej karierze artystycznej. Są to jedne z najpiękniejszych i najbardziej lubianych aktorek na małym ekranie. Ale która lepiej całuje?


Daniel Arenas i jego partnerzy z telenoweli
Daniel Arenas i jego partnerki z telenowel MEZCALENT (X5)

To pytanie zadano, gdy słynny 42-letni kolumbijski łamacz serc był podczas wywiadu z charyzmatyczną meksykańską prowadzącą, Alejandrą Espinozą, w cyfrowym programie Univision El break de las 7

„Błogosławiona Dziewico, co za kompromitujące pytanie” – przyznał nerwowo Arenas.

Aktor jednak zebrał się na odwagę i ostatecznie odpowiedział na pytanie.

„Może pozostałe mnie nie zabiją, Tak więc wiesz, kto, Zuria”, powiedziałDaniel właśnie powrócił na ekrany Univision jako bohater Médicos, linea de vida, gwiazdorskiego dramatu sieci hiszpańskojęzycznej, który miał premierę zeszłej nocy.

„Poprosiłem „ El Güero ”[producenta], aby mój lekarz był chirurgiem sercowo-naczyniowym, co było specjalnością, którą mój ojciec miał całe życie. Ale osobiście David [moja postać] jest całkowicie odległy od mojego ojca”, wyjaśnił aktor w niedawnym wywiadzie dla People en Español. „David jest facetem, który robi rzeczy tak, jak się obecnie czuje. Bardzo utalentowany facet, który naprawdę ma dar jako profesjonalista i robi wiele rzeczy, pomijając protokoły oraz pomijając zamówienia, ponieważ myśli tylko o uratowaniu pacjenta a nie przestrzeganiu protokołów. Jest więc trudny do znoszenia i zrozumienia. ”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *