„Brujo” i „Nuevo Orden”, dwa nowe projekty z udziałem Diego Bonety


Po wielkim sukcesie serialu „Luis Miguel” młody aktor bierze udział w dwóch świetnych produkcjach, jednej dla HBO, a drugiej dla Festiwalu Filmowego w Wenecji


Diego Boneta już zdobył pozycję jako jeden z wielkich aktorów młodzieżowych w Meksyku. Dzięki serialowi Netflix Luis Miguel i jego kontynuacji, popularny piosenkarz i aktor cieszy się teraz udziałem w hitach, takich jak uznany film Nuevo Orden, reżysera Michela Franco, który we wrześniu weźmie udział w 72. Festiwalu Filmowym w Wenecji. Wraz z Bonetą w obsadzie wystąpili Naián González Norvind, Mónica del Carmen, Fernando Cualetle, Dario Yazbek i Eligio Meléndez.

Teraz młody aktor zagra w nowym serialu HBO zatytułowanym Brujo. Według magazynu Variety opowieść oparta jest na prawdziwym życiu przestępcy, mordercy i handlarza narkotykami o imieniu Adolfo Constanzo , przebywającego w latach osiemdziesiątych w Tamaulipas.

Reżyserem nowego serialu będzie Humberto Hinojosa, reżyser El Candidato, z pomocą scenarzysty Daniela Krauze. Ze swojej strony Diego Boneta będzie również współproducentem nowego programu i powróci do pracy z częścią zespołu Luisa Miguela.

Constanzo urodził się na Florydzie w Stanach Zjednoczonych w latach sześćdziesiątych XX wieku. Spędził dużą część swojego życia z matką, która była częścią katolickiego kultu Palo Mayombe, w którym była kapłanką. On i jego matka wiedzieli, że ojczym był zaangażowany w handel narkotykami i okultyzm. Uciekli, ale gdy zostali ograbieni, musieli uciekać się do drobnych przestępstw, takich jak wandalizm i kradzież.

Wydawało się, że sekta Palo Mayombe nigdy go nie opuści i właśnie tam spotkał księdza, który nauczył go oszukiwać i powiązał go z handlem narkotykami.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *