Becky G zaprezentowała 'My man’, wideo ze swoim chłopakiem


Artystka pokazuje nam swoją najbardziej delikatną i osobistą stronę


Becky G stała się YouTuberką! To właśnie moglibyśmy pomyśleć po obejrzeniu teledysku My Man bez słuchania piosenki, ponieważ od początku do końca jest pełen wirusowych wyzwań, które powstają na platformie wideo.

Podczas kręcenia tego domowego teledysku amerykańska artystka otoczyła się osobą, która zajmuje bardzo szczególne miejsce w jej życiu: jej chłopakiem, sportowcem Sebastianem Lletget. Jak już powiedzieliśmy, oboje odważą się na każde wyzwanie . Wyzwanie w stosie, Wyzwanie push-up, Wyzwanie Twist, Wyzwanie Ponga itp.

Jako dwie postacie z klasycznych gier wideo, para stara się ustalić, kto jest najlepszy w każdym z tych słynnych przez ostatnie lata wyzwań.Geneza i inspiracja tego nowego singla znajduje się w La Gran Señora, autorstwa Jenni Rivera . „Zawsze czułam, że historia tej piosenki była bardzo wyjątkowa” – powiedziała w mediach społecznościowych.

Czy widziałeś, ile wyzwań wygrywa każdy z nich? Nieważne, w końcu zawsze jest coś, co wyróżnia się ponad resztę: miłość.

Kim jest Sebastian Lletget

Sebastian Lletget jest 27-latkiem z San Francisco w Kalifornii. Jest piłkarzem i obecnie gra w drużynie Los Angeles Galaxy w MLS.

On i Becky G. spotkali się w 2016 roku, a 5 maja świętowali 4 lata związku. Ich zaloty rozpoczęły się dzięki wspólnemu przyjacielowi, który ich przedstawił. W tym czasie artystka Sin Pajama pracowała nad filmem Power Rangers i chociaż początkowo nie chciała się z nim spotkać, ostatecznie zaakceptowała go po obejrzeniu kilku jego zdjęć.


Udostępnij
Sprawdź także  Anuel AA ogłasza możliwe wycofanie się z muzyki. Emerytura?

Zostaw odpowiedź