Bad Bunny zgłosił się do szpitala na ostry dyżur


Według portorykańskich mediów reggaetonero pozostanie w szpitalu przez 4-5 dni po operacji


reggaeton, Bad Bunny, został przyjęty do szpitala, gdzie przeszedł operację z powodu rzekomego zapalenia wyrostka robaczkowego, według portorykańskich mediów. 

Po ogłoszeniu tej wiadomości stał się trendem w sieciach społecznościowych, gdzie jego fani współczuli mu tego faktu i przypomnieli niedawne uznanie jako Kompozytor Roku w konkursie ASCAP (Amerykańskie Towarzystwo Kompozytorów, Autorów i Redaktorów). 

Według sieci Noticenter WAPA i spikera Mollusc w Puerto Rico, został przyjęty do szpitala Doctors Center w San Juan, gdzie mógł być hospitalizowany na cztery do pięciu dni.

Źródła zbliżone do piosenkarza zgłosiły i potwierdziły, że artysta miał operację i nadal jest hospitalizowany.

„Nic mu nie będzie, wraca do zdrowia” – powiedział wspomniane źródło.

Niektórzy fani napisali kilka słów w ostatnim poście na Instagramie udostępnionym przez gracza reggaeton, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.


View this post on Instagram

bye, me fui

A post shared by @ badbunnypr on


we wtorek stał się drugim mężczyzną, który pojawił się sam – bez kobiety – na okładce magazynu Playboy i pierwszym reggaetonistą, który zdobył okładkę w tej publikacji dla dorosłych.

Niedługo potem otrzymał osiem nominacji w Premios Juventud w 2020 roku , która zostanie zaprezentowana 13 sierpnia w Miami, gdzie J Balvin i Karol G rónież są nominowanii.

Bad Bunny napisał ostatnio na swoim oficjalnym koncie na Twitterze 19 maja. Tam zapewnił „Bye, I Went”, tytuł jednej z piosenek z jego najnowszego albumu „Las que no van a going out”, który ukazał się 10 maja.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź