Antonio Banderas i María Casado wręczą nagrody Goya 2021


Ceremonia odbędzie się 27 lutego w Maladze z zastosowaniem środków sanitarnych


Antonio Banderas i María Casado będą odpowiedzialni za reżyserię oraz prezentację kolejnej edycji Goya Awards , która odbędzie się 27 lutego w Maladze, mieście, które po raz drugi z rzędu będzie gospodarzem najważniejszej gali kina hiszpańskiego.

Teatr Soho będzie gospodarzem nagród, jak ogłosiła Cinema Academy w oświadczeniu w środę, w którym przedstawiono także, że podczas gali zostaną nawiązane połączenia z różnymi hiszpańskimi miastami.

„Chcemy dostarczać społeczeństwu i całemu społeczeństwu to, co najlepsze, a Antonio Banderas jest bez wątpienia jednym z najlepszych. Skontaktowaliśmy się z nim, a Antonio był od razu do naszej dyspozycji, dzięki czemu następna gala odbędzie się w odpowiedzialny sposób”- powiedział prezes Akademii Mariano Barroso.

Z tego powodu 35. edycja nagród odbędzie się w teatrze, który Banderas ma w swoim rodzinnym mieście, a produkcją zajmie się jego nowa firma producencka Teatro Soho TV (TST), której reżyserem jest prezydent Akademii Telewizyjnej, María Casado .„Goya 2021 dostosuje się do nowej sytuacji (koronawirus) i zostanie przedstawiona podczas odpowiedzialnej, zaangażowanej, wspierającej i bliskiej gali” – mówi w oświadczeniu Akademia Filmowa.

Oznacza to, że będą obowiązywać ograniczenia ilości, środki bezpieczeństwa ustanowione przez ministerstwo zdrowia będą ekstremalne, a będzie to odpowiedzialna i „emocjonalna” ceremonia, w której doceniona zostanie sztuka, talent, kreatywność i wyobraźnia świata kina.

Banderas – nagrodzony Goya of Honor w 2014 r. i Goya dla Najlepszego Wiodącego Aktora w zeszłym roku za „Dolor y Gloria” – i Casado również napiszą scenariusz gali wraz z zespołem scenarzystów.

„To zaszczyt i przywilej oddać się w ręce wielkiej rodziny hiszpańskiego kina” – powiedział Banderas w krótkim oświadczeniu w oświadczeniu.

Po raz trzeci Andaluzja poprowadzi galę Goya po edycji za 2018 z Sewilli, a za 2019 w Maladze.

Wcześniej Goya opuścił Madryt tylko w 2000 roku, kiedy były wręczane w Barcelonie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *