Alvaro Morte (El Profesor) potwierdza to zdjęciem: ‚La casa de papel 5’


Aktor podgrzewa sieci społecznościowe


Fani La Casa de Papel mają szczęście: piąty sezon to fakt (choć i tak było wiadomo, że powstanie). Kto lepiej to potwierdzi niż Álvaro Morte, najbardziej ukochany nauczyciel na świecie?

Chodzi o to, że aktor urodzony w Algeciras udostępnił zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, które mówi nam, że Netflix i Vancouver Media zaczęły pracować nad tą nową odsłoną. Pojawia się na nim plakat z garderoby naszego bohatera.

To opis, który towarzyszy obrazowi, który zrewolucjonizował sieci społecznościowe. „Wróciłem. Profesor wrócił” – mówi.* UWAGA, Spojlery ?* Musimy pamiętać, że czwarty sezon La Casa de Papel (Dom z papieru) zostawił nam otwarte zakończenie, w którym Inspektor Alicia, celując z pistoletu, odkryła tajną kryjówkę Profesora. Tymczasem w Bank of Spain gang żegnał się z ukochaną Nairobi i witał z powrotem Lizbonę, która, jak zakładamy, zrealizuje plan zakończenia napadu. To, co stanie się później, dopiero się okaże, o czym przekonamy się w następnej części.

To, że czwarty sezon nie będzie ostatnim, było tajemnicą poliszynela, choć nie dla wszystkich. I jest tak, że każdy napad dokonywany przez rabusiów w La Casa de Papel ma miejsce w dwóch sezonach, ale ten, który wydaje się być najbardziej transcendentalny, dokona tego w trzech.

Wciąż nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy złodziei na ekranie, ale wszystko wskazuje na to, że nastąpi to wcześniej, niż sobie wyobrażaliśmy. 

A ty, jak myślisz, jak ta historia będzie kontynuowana?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *