15 lat później, tak wygląda obsada Telemundo, przebojowej telenoweli 'La tormenta’


Natalia Streignard i Christian Meier wystąpili w 2005 roku w hiszpańskojęzycznej sieci tej udanej telenoweli o ponad 200 odcinkach.A jak obecnie wyglądają aktorzy?


Burza

La Tormenta

Hacjenda la Tormenta jest jedną z najpiękniejszych w regionie. To nie tylko dom, ale także malownicze pola i rozległy teren. Wiele osób chciałoby ją dostać, ale prawnie należy ona do Ernesto Montilli. Jego córka, piękna Maria Teresa, przyjeżdża aby zająć się majątkiem ojca. Zastaje tam ubogiego robotnika, Santosa Torrealbę, w którym zakochuje się, mimo iż jest ona panienką z miasta, a on prostym wieśniakiem. Ich miłość napotyka jednak sporo przeszkód. Hacjenda la Tormenta, którą oboje zamieszkują, znajduje się w okolicach wioski Puerto Bravo. Nie wszystkim mieszkańcom jest na rękę związek tej pary. Nie mają ze sobą nic wspólnego, ale dzięki chemii, którą zmarnowali Streignard i Meier, kończą w jednej z najpiękniejszych historii miłosnych na małym ekranie. 


Christian Meier

Christian Meier

Peruwiański aktor grał dumnego i kobieciarza Santosa Torrealbę, robotnika pożądanej hacjendy La Tormenta. W wieku 50 lat Meier jest nadal aktywny w świecie aktorskim, chociaż od ponad pięciu lat nie ma go w telenowelach. 


Natalia Streignard

Natalia Streignard

Wyniosła María Teresa Montilla była postacią graną przez emerytowaną już aktorkę wenezuelską i matkę trojga dzieci .


Natasha Klauss

Natasha Klauss

Kolumbijska aktorka weszła w skórę Isabelli Montilli, zazdrosnej kuzynki Marii Teresy. Dziś Klauss ma 45 lat i nadal uczestniczy w udanychtelenowelach w swojej rodzinnej Kolumbii. 


Marcelo Buquet

Marcelo Buquet

Urugwajski aktor zagrał złego Simona Guerrero. 15 lat później jego twarz jest nadal związana ze światem telenowel, zwłaszcza meksykańskich. Jego najnowszą pracą był El dragón w Televisie i Netflix, gdzie dał życie Rosario. 


Carmen Villalobos

Carmen Villalobos

Trinidad Ayala, słodka i wrażliwa młoda kobieta, która urodziła się niewidoma, była pierwszą postacią, którą zagrała uznana kolumbijska aktorka dla Telemundo. 

Sprawdź także  Telenowele i programy w 2018 - Kolumbia

Bibiana Navas

Bibiana Navas

Kolumbijska aktorka grała Solitę.


Agmeth Escaf

Agmeth Escaf

Kolumbijski aktor, który dał życie Alirio Paibie, wraz z Bibianą (Solita) utworzył jedną z najśmieszniejszych par w telenoweli. Dziś Escaf ma 47 lat i bycie prezenterm z aktorstwem. 


Rosemary Bohórquez

Rosemary Bohorquez

Dalilah, właścicielka baru Puerto Bravo i powierniczka Santosa, była postacią graną przez kolumbijską aktorkę. 


Dato anecdótico

Niepotwierdzony fakt

La Tormenta była pierwszą operą mydlaną, w której Meier zagrał w Telemundo i odniosła ogromny sukces. Potem było El zorroDoña Bárbara i Alguien te mira

Udostępnij

Zostaw odpowiedź