Znani reagują w sieci na trzęsienie ziemi w Meksyku


W takich okolicznościach Danna Paola świętowała swoje urodziny


O godz. 10:29 czasu meksykańskiego w stolicy kraju i innych stanach, których epicentrum była Oaxaca, według władz, zarejestrowano trzęsienie ziemi o sile 7,5. Wcześniejsze doświadczenia w tym zakresie powodują, że ludność reaguje paniką i obawą przed jakimkolwiek ruchem tektonicznym. Jak każdy inny obywatel, gwiazdy zareagowały na tę sytuację.

Adal Ramones, Diego Luna, Adrián Uribe, Danna Paola, Gael García i inni celebrytowie zareagowali na trzęsienie ziemi.

Celebryci wykorzystali swoje sieci społecznościowe, aby wyrazić swoje wsparcie, a niektórzy przyjęli to wydarzenie z humorem.Piosenkarka Danna Paola, która obchodzi swoje 25 urodziny, zareagowała na trzęsienie z humorem i żałowała, że w ​​taki sposób się obudziła.

„Co za sposób na przebudzenie… Już boję się zdmuchnąć świeczki i złożyć życzenia”.Pozostali:Dulce María, która oczekuje na swoje pierwsze dziecko, uspokoiła swoich fanów.

„Nic nam nie jest, dzięki Bogu, jak już jestem bardziej oszołomiona” – napisała w sieciach. „Dzięki za wiadomości! Mam nadzieję, że wszyscy mają się dobrze ”.Alejandra Guzmán pokazała szkody, jakie poniósł jej dom w Huatulco w Oaxaca. Możesz zobaczyć rozbite okna, meble, które spadły na ziemię i popękane ściany.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *