Wschodzący portorykański artysta Kevvo Inks podpisał umowę na wyłączność z Interscope Records


Jak donosi Billboard Interscope Records, we współpracy z Una Vision Quintana, Inc., podpisało umowę z wschodzącym portorykańskim artystą Kevvo.

„Dziś wyjątkowa i autentyczna tożsamość artysty jest przepustką do zostania podstawową postacią w kulturze” – powiedział w oświadczeniu Nir Seroussi, Interscope Records evp. „W tym względzie Kevvo sprawdza wszystkie pudełka gwiazdotwórczej gwiazdy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkiego, co on i Pepe Quintana osiągnęli w ciągu zaledwie jednego roku, i nie możemy być bardziej podekscytowani, że możemy być ich partnerem na przyszłość. ”

„Połączenie się z Interscope to spełnienie marzeń”, dodaje Kevvo. „W pełni rozumieją i wspierają naszą wizję. Dali mi również swobodę robienia tego, co chcę, i nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą, co nadchodzi. ”

Pochodzący z Toa Baja, Puerto Rico, Kevvo [prawdziwe nazwisko: Kevin Manuel Rivera Allende] jest 22-letnim piosenkarzem reggaeton i raperem, który zaznacza swoje terytorium na latynoskiej scenie miejskiej.

Przede wszystkim Kevvo jest znany ze swojego singla z 2019 „105F RMX”, we współpracy z  Arcangel, Brytiago, Chencho Corleone, Darell, Farruko, Myke Towers i Nengo Flow. W ciągu niecałego roku teledysk zdobył ponad 212 milionów wyświetleń od momentu publikacji. W ubiegłym roku Kevvo zdobył nagrodę za najlepsze urbano Puerto Rico w Premios Tu Música Urbano.


Kevvo
Public Alchemist Kevvo

Pepe Quintana, lider branży i dyrektor generalny Una Vision Quintana, podpisał kontrakt z Kevvo w 2019 roku. „Nir, Jorge [Fonseca, svp z A&R] i zespół Interscope natychmiast to zrozumieli” – powiedział o współpracy z Interscope Records. „Uznali talent, postawę i energię Kevvo oraz będą idealnym partnerem, aby podnieść go na wyższy poziom. Rozpoczęcie tego sojuszu jest ekscytujące. ”

W środku kwarantanny wirusa koronawirusa Kevvo zyskał zupełnie nowych fanów w mediach społecznościowych dzięki swoim nocnym imprezom na żywo na Instagramie pod nazwą „CuarentenaTV”. Kevvo przygotowuje się do wprowadzenia nowej muzyki i projektów w 2020 roku w ramach nowej umowy z Interscope Records.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *