’Vis a vis: el Oasis’, Ivan Escobar mówi dlaczego to kontrowersyjne zakończenie serii


Twórca serii wyjaśnia wybór finału


Co dziwne, wszechświat „Vis a vis” położył kres swojej „Oazie”, która niektórym się podobała, a innym nie tak bardzo.

Ale czy tego chcemy, czy nie, historia Zulemy i Macareny dobiegła końca (chociaż w tej serii nigdy nie należy mówić, że to koniec).

Oto co mówił Ivánem Escobarem – twórca – dla Los40 odnośnie końcowych efektów.

SPOILERY!

Równoległe życie Zulemy i Macareny

„Od samego początku byliśmy bardzo pewni, że istnieje droga równoległa pomiędzy Zulema a Macareną” – mówi. „Gdy Zulema szła w kierunku śmierci, patrzącą wprost na nią, Maca podróżowała ku nowemu życiu, w kierunku sali operacyjnej, w stronę światła”.

Podkreśla, że ​​te dwie wizje wydawały mu się „atrakcyjne do zrównoleglenia”.Ponadto dodaje, że „ Zulema jest postacią, która niczego się nie boi, być może jedyną rzeczą, której się boi jest wybór, jak umrze. I to właśnie robi w tym rozdziale”.

Powrót Saray

Z drugiej strony wyjaśnia także oklaskiwany powrót Saray: „Wierzyliśmy, że Alba Flores pożegnała się z serialem . W rzeczywistości rozmawiała z Najwą. Ponieważ Saray była dla niej bardzo ważną postacią”.

Szukali więc sceny „bardzo rasowej” i wydawało się, że to „poetycka sprawiedliwość”.

Dlaczego nie było Fabio i Rizosa?

Jeśli chodzi o spodziewane ponowne pojawienie się Fabio i Rizosa, powód, dla którego nie umieścili ich jest jasny: „Moglibyśmy umieścić ich na sali operacyjnej z Macareną, ale rozmawialiśmy również o tym z Sandrą Gallego, reżyserką, i doszliśmy do wniosku, że powiedzielibyśmy widzowi, że samotna kobieta nie może być szczęśliwa . ”

Sprawdź także  El Reino / Królestwo: wszystko o porywającym argentyńskim thrillerze

Z tym pomysłem na stole: „Maca postanowiła zostać matką, aby kontynuować życie z synem, ale postanowiła nie mieć partnera. W tym leży nowoczesna rodzina. Nie musiała nikogo trzymać za rękę, aby być szczęśliwą. Bardzo łatwo byłoby uciekać się do Fabio lub Rizos, ale chcieliśmy potwierdzić niepodległość i rodzinę samotnie wychowującą dzieci, którą wszyscy znamy ”.

Udostępnij

5 komentarzy

 1. Czekałam na moment kiedy Fabio i Maca będą razem 🙁

 2. Serial Vis a vis jest świetnym serialem . Oglądając sezon 5 oczekujemy czegoś więcej niż śmierć Zulemy. W całości zabrakło rozkręcenia scen jakże ważnego dla widzów wątku Maca i Fabio. Czy ten serial musi zakończyć się na 5 tym sezonie. Pokazując samotna matke kiedy na samym początku została pokazana nam szalona miłość bohaterów. Patrząc ile spotkało Ferreiro zakończenie powinno wyglądać pełniej, przy boku mężczyzny który zawsze ja wspierał i ryzykował dla niej wszystko. Oglądając sezon za sezonem czekało się na to wielkie spotkanie. Czy napewno tak to musi się zakończyć…

  1. Author

   nie mamy wpływu na zakończenie, ale seria nadal ma to coś

   1. nie da sie jakos przywrocic Zulemy do życia? badz nakrecic 6 sezon opwiadajacy zycie Zulemy Saray itp w wiezieniu i na.wolnosci cos dodac wiecej by Zule byla.nadal

    1. Author

     Raczej wątpliwe by ją ożywili. Najprędzej jeśli coś by powstało to w retrospekcjach by się pojawiła

Zostaw odpowiedź