Televisa przygotowuje nową wersję ‚Señora Isabel’


Przebojowa opowieść o dojrzałej kobiecie zakochanej w mężczyźnie znacznie młodszym od niej, w której najnowszej wersji zagrała w Telemundo VictoriaRuffo, trafi na ekrany Univision w sezonie 2020-21 pod tytułem  Si nos dejan


Są historie, które nie wychodzą z mody, a jedna z nich zagrała w latach 2007-2008 w Telemundo Victoria Ruffo pod tytułem Victoria. Fabuła o dojrzałej kobiecie, która po opuszczeniu przez męża zakochuje się w mężczyźnie znacznie młodszym od niej, została wyprodukowana po raz pierwszy w Kolumbii w 1993 roku pod nazwą Señora Isabel i od tego czasu miała swoje wersje w różnych krajach, między innymi tą prowadzoną przez meksykańską aktorkę.


Opera mydlana Victoria
Victoria (2007) ALBERT L. ORTEGA / WIREIMAGE

Teraz, ponad dekadę po zakończeniu tej najnowszej wersji, W Studios dostosuje dla Televisa i Univision tę właśnie historię, której scenariusze będą tym razem prowadzone przez wenezuelskiego pisarza Leonarda Padróna , odpowiedzialnego za udaną telenowelę Amar a muerte .

Plany zostały ogłoszone w ramach nowych produkcji, które będą stanowić program w hiszpańskojęzycznej sieci w sezonie 2020-21.

Melodramat zostanie zatytułowany Si nos dejan  i przedstawi historię Alicia, dojrzałej i silnej postaci, która odnajduje miłość.

Alice ma idealną rodzinę; Była mężatką przez 25 lat z Sergio, gwiazdą dziennikarstwa w Meksyku, i mają troje dzieci. Uważana jest za symbol sukcesu, ale jej świat rozpada się, gdy odkrywa, że ​​jej mąż był jej niewierny od ponad trzech lat.

Alicia rozwiodła się z nim i sama zaczęła nowe życie. Po drodze musi stawić czoła wielu przeszkodom i uprzedzeniom, zwłaszcza po zakochaniu się w młodszym o 25 lat mężczyźnie.

Nowa wersja Señora Isabel nie potwierdziła jeszcze głównych bohaterów.

Udostępnij

2 komentarze

  1. Kurcze, zaciekawiła mnie historia, zapisuje tytuł i czekam na ekranizację

    1. Author

      telenowela zapowiada się ciekawie (choć remake) ale nietypowa propozycja romansu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *