Telenowele od Telemundo, które nigdy nie ujrzały światła


Co roku hiszpańskojęzyczna sieć prezentuje wiadomości na nadchodzący sezon w specjalnym wydarzeniu skierowanym do reklamodawców. Odbywa się to w maju. Ale nie wszystkie projekty przedstawione w tym oczekiwanym wydarzeniu kończą się sukcesem. 


Niezłomny

La indomable

W 2015 r. Lucero została zaprezentowana jako bohaterka tego melodramatu, który miał być jej debiutem jako aktorki w tej sieci. 


Niezłomny

La indomable

Niezapomniana bohaterka odnoszących sukcesy melodramatów, takich jak Soy tu dueña (Kobieta ze stali) i Lazos de amor, miała ożywić w tej historii kobietę, która musi walczyć, by poradzić sobie z niesprawiedliwością, której stała się ofiarą. 


Casanova bez miłości

Casanova sin amor

Projekt został zaprezentowany w 2010 roku z Miguelem Varoni i Sarą Corrales jako protagonistami. 


Casanova bez miłości

Casanova sin amor

Historia obracała się wokół bogatego i odnoszącego sukcesy producenta telewizyjnego, który ma wiele kobiet. Pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że kochają go tylko za jego status, co stanowi punkt zwrotny w jego życiu.


Matczyna miłość

Amor de madre

Pod kierownictwem Victorii Ruffo, Arturo Peniche i Gaby Espino Telemundo ogłosiło tę ambitną telenowelę w 2008 roku. 


Matczyna miłość

Amor de madre

Melodramat, który poruszał takie tematy jak surogatka. Koncentrował się na kobiecej roli, granej przez Ruffo, która miała bliźniaczki, które zostały rozdzielone przy urodzeniu i której wielka miłość z przeszłości pojawia się ponownie jako mąż jej córki. Dodatkowo miała zostać surogatką dla własnej córki i starej miłości. Naprawdę pokręcona ale oryginalna historia.


Czarownice z South Beach

Las brujas de South Beach

Projekt został zaprezentowany w 2007 roku z Natalią StreignardAną Lucíą Domínguez i Jullye Giliberti jako bohaterkami, a jedną z gwiazd był emerytowany aktor José Ángel Llamas . 


Czarownice z South Beach

Las brujas de South Beach

Telenowela opowiadałaby o czterech kobietach, które były siostrami w XII-wiecznej Hiszpanii i których życie łączy się na nowo w nowoczesnej South Beach, gdzie muszą rozwiązać tajemnice miłości i śmierci.


Rosalinda y primitivo

Rosalinda y primitivo

Sandra Echeverría , Jencarlos Canela Alberto Quintero wystąpili w filmie pilotażowym tej historii, którą Telemundo przedstawił w 2010 roku.


Rosalinda y primitivo

Rosalinda y primitivo

Telenowela opowiadała historię dwójki przyrodnich braci urodzonych w dramatycznie różnych okolicznościach i zakochanych w tej samej kobiecie. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *