Shakira, Maluma, Becky G, Nicky Jam … na nowym albumie The Black Eyed Peas


19 czerwca grupa wyda „Translation”


W tym momencie nic, co może zrobić The Black Eyed Peas, nie może nas zbytnio zaskoczyć, ponieważ już doskonale pokazali, że jeśli mówimy o fuzji dowolnego rodzaju rytmów, to oni są w tym mistrzami.

Will.I.Am wyraźnie pokazał podczas swojej kariery, że nie ma żadnych skrupułów związanych ze współpracą z różnymi artystami. I wydaje się, że teraz wszedł w latynoskie rytmy, dlatego zebrał ważne nazwiska tego gatunku, aby ukształtować Translation, nowy album trio, który ukaże się 19 czerwca. Kolejny dowód na to, że w BEP ma życie po odejściu Fergie .

Poznaliśmy już piosenki takie jak Rhytm z J Balvinem. Było też Mamacita z Ozuna J Rey Soul.

Ale jest coś więcej i wydaje się, że Will.I.A. określił to jasno: „ Nowy album, nowa częstotliwość dźwięku, nowa era ”, napisał na swoich portalach społecznościowych. „Jesteśmy w podróży, aby tłumaczyć i rozpowszechniać innowacyjne rytmy na całym świecie, i zabieramy naszą rodzinę w podróż ?” – dodał.W podróży tej spotkamy więc jeszcze takie wielkie nazwiska latynoskie, jak   Nicky JamMaluma, Piso 21French MontanaBecky G i, mniej Latynoskie, ale bardzo miejskie, Tyga .

 „MAMY BARDZO DOBRE WIADOMOŚCI! Shak dołącza do Black Eyed Peas w nowej piosence GIRL LIKE ME, która będzie dostępna 19 czerwca. Piosenka będzie częścią nowego @bep albumu , #BEPTranslation ? ShakHQ”, Kolumbijka wydała w ogłoszeniu.

Sprawdź także  Ricardo Arjona wydaje kompletny album ujawniony podczas kwarantanny


I wydaje się, że ten nowy album nadchodzi latem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź