Premiera „Ofrenda a la tormenta” odbędzie się bezpośrednio w serwisie Netflix


Film Atresmedia Cine powinien mieć premierę w kinach 3 kwietnia


Zamknięcie kin na świecie z powodu pandemii koronawirusa zmusiło dystrybutorów do przemyślenia swoich strategii premier, dystrybucji i przedstawiania premier filmów na platformach cyfrowych.

Stanie się tak z trzecią i ostatnią częścią trylogii Baztan  Ofrenda a la tormenta, która będzie miała premierę na całym świecie wyłącznie w serwisie Netflix 24 lipca. Dwa poprzednie filmy,  Legado en los huesos (Świadectwo kości) i El guardián invisible (Niewidzialny strażnik), były jednymi z najczęściej oglądanych filmów na platformie w ostatnich tygodniach.

Film powinien zostać wydany w kinach 3 kwietnia po przejściu przez Festiwal w Maladze jako film inauguracyjny. Jednak po ogłoszeniu stanu alarmowego Atresmedia Cine postanowiła opóźnić jego wydanie do 12 czerwca.

Reżyseria Fernando González Molina z udziałem Marty Etury, Leonardo Sbaraglii, Imanol Arias, „Ofrenda a la tormenta” jest ostatnim akcentem uznanej Trylogii Baztana, opartej na powieściach Dolores Redondo.

W najnowszym filmie Amaia Salazar (Marta Etura) zmierzy się z dziwnym wydarzeniem: niemowlęta zaczynają nagle umierać, nie wiadomo dlaczego. Z tego i innych powodów wznawia się skomplikowany przypadek, a Amaia bada sprawę w poszukiwaniu prawdziwego źródła wszelkiego zła, które nęka dolinę Baztan.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *