Kudai fot. Facebook

Po 16 latach Kudai wydaje nową wersję „Sin Despertar”


ogłosiła kolejne wydanie, dzięki któremu będą próbować odzyskać swoich fanów


 Na początku nowego tysiąclecia jednym z zespołów latynoamerykańskich, który zyskał popularność wśród młodych ludzi, utworami jak „Ya nada queda” i „” jest .

Z biegiem lat ich nazwa zniknęła, a rozpadł się w 2009 roku, ale później powrócił, choć bez tej samej sławy co poprzedniej dekady. Jednak w 2020 r. są gotowi powrócić z nowym materiałem.

Odbyło się to za pośrednictwem sieci społecznościowych z udziałem Pablo Holman , Bárbara Sepúlveda , Tomás Manzi i Nicole Natalino.

” ukaże się w ten piątek, czego spodziewa się ponad 6 tysięcy fanów, ponieważ publikacja przekroczyła tę liczbę polubień na Twitterze, jeśli chodzi o wiadomości.

Nicole Natalino to ta, która pojawia się na początku wideo z czarną bluzką i folderem, które po otwarciu pokazuje zdjęcia i wycinki zespołu sprzed ponad 10 lat temu.

Jego fani pokazali swoje podekscytowanie poprzez komentarze z tweetami takimi jak „Mam gęsią skórkę”, „Jestem gotowy” i „wow, nie spodziewałem się tego i bardzo mnie to cieszy”.

Z drugiej strony niektórzy pamiętają lata, w których ruch emo stał się znany ze swojego stylu i ubrań, takich jak długie włosy.

Do tej pory wydał pięć materiałów nagraniowych w całej swojej karierze, z których pierwszy to  „El poder de los niños” (2002) ya ostatnio „Laberinto” (2019).Udostępnij

Zostaw odpowiedź