Pablo Alborán otwarcie przyznaje, że jest homoseksualistą


„Zawsze myślałem, że każdy może czuć się utożsamiany z moimi tekstami bez względu na płeć, wiek, a nawet język, ponieważ dla mnie muzyka jest darmowa” – mówi piosenkarz


Piosenkarz Pablo Alborán opublikował w środę w swoich sieciach społecznościowych nagraną wiadomość trwającą nieco ponad trzy minuty, w której oświadcza, że ​​jest gejem i upublicznia to teraz, ponieważ musi być „trochę szczęśliwszy”, Ogłosił przy tym, że wkrótce wyda „bardzo specjalny album”.

„ Dzisiaj chcę, aby mój krzyk był trochę głośniejszy, miał większą wartość i wagę. Jestem tutaj, aby powiedzieć wam, że jestem gejem, że nic się nie dzieje, że życie pozostaje takie samo”, mówi popularny artysta w filmie opublikowanym na Instagramie, siedząc w pokoju z fortepianem obok siebie i monitorem za nim.

W ciągu trzech minut i 11 sekund Alborán, który precyzuje, że zawsze walczył „przeciwko wszelkim wyrazom sprzecznym z jakąkolwiek nienawiścią”, podkreśla, że ​​„wielu ludzi” przypuszczało, wiedziało „lub po prostu nie obchodziło ich”, że jest gejem i jego dzisiejsze oświadczenie mówi, że ​​chce być „konsekwentny, konsekwentny i jak najbardziej odpowiedzialny” wobec siebie.


View this post on Instagram

🙂

A post shared by Pablo Alborán (@pabloalboran) on


„W mojej pracy, wśród moich przyjaciół, w mojej wytwórni (w Warner), nigdy nie czułem się dyskryminowany, nienawidzony; nigdy nie czułem, że rozczarowałem kogoś za to, że jestem sobą, ale niestety jest wielu ludzi, którzy nie żyją w ten sposób, dlatego dzisiaj Bez obawy mam również nadzieję, że to przesłanie ułatwi czyjąś ścieżkę, ale przede wszystkim robię to dla siebie ”- mówi.

„W moim domu, w rodzinie, zawsze czułem swobodę kochania tego, kogo kochałem, aby móc poświęcić się temu, czego pragnąłem. Czułem się osłonięty i towarzyszyło mi spełnienie każdego z moich marzeń”, mówi artysta.

„Zawsze pisałem piosenki, które mówią o tobie, o mnie, o tym, co dzieje się wokół mnie. Zawsze myślałem, że każdy może czuć się utożsamiany z moimi tekstami bez względu na płeć, wiek, a nawet język, ponieważ dla mnie muzyka jest wolna i chcę czuć się tak wolny jak moje piosenki ”- mówi.

Piosenkarz, który 31 maja skończył 31 lat, dodaje, że będzie nadal koncentruje swoje życie publiczne na pracy i muzyce: „Postaram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafię, z absolutnym szacunkiem dla zawodu i publiczności”.

„Chcę ci podziękować za miłość, którą zawsze otrzymywałem, za bezwarunkowe wsparcie, które mi dajesz. Wariactwo, ponieważ możemy się wkrótce zobaczyć i pokazać, co przygotowuję . Nadchodzi wyjątkowy album. Przesyłam wam bardzo duży uścisk”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *