Ozuna wydaje nowy singiel i wideo poświęcone córce


W filmie opisuje bezwarunkową miłość, jaką piosenkarz darzy ją od chwili, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem


Portorykański artysta miejski Ozuna wydał w piątek swój nowy singiel i muzyczne wideo, „Mi nina”, poświęcony córce Sofii, na Dzień Ojca.

Temat „opisuje bezwarunkową miłość, jaką artysta darzy ją od momentu, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem” – wyjaśnił w komunikacie prasowym rzecznik tak zwanego „Negrito o czystych oczach”.

Z obrazami ukazującymi głęboką i szczerą miłość między ojcem i córką, wideo wyświetla tekst piosenki, „która odzwierciedla emocje Ozuny i pragnienie, aby jego najstarsza córka stała się wielką kobietą o wspaniałych wartościach i wrażliwości” , to szczegóły oświadczenia.

W swojej historii piosenkarz i autor tekstów recenzuje od początku swoją relację z żoną, ciążę, pierwsze kroki dziewczynki i jej wychowanie.

W filmie nakręconym w Puerto Rico i wyreżyserowanym przez Nuno Gomesa można również docenić piękne chwile, w których rodzice żyją podczas spędzania czasu z dziećmi podczas zajęć, takich jak ubieranie się, taniec, rysowanie.

„Dziękuję za malowanie świata u mego boku” to zdanie, które syntetyzuje czystą i prawdziwą miłość Ozuny do córki.

„Mi Niña” to najnowszy singiel wydany przez Ozunę, po „Caramelo”, który już przekroczył 37 milionów wyświetleń na YouTube.

Przed „Caramelo” wydany został singiel „Mamacita”, w którym Ozuna współpracuje z grupą The Black Eyes Peas i J Ray Soul.

Współpraca ta została umieszczona na szczycie listy „Latin Airplay” i „Latin Rythm Airplay” Billboard, a wideo ma ponad 110 milionów wyświetleń na YouTube.

Ozuna współpracował także przy wydanym niedawno singlu i teledysku „Fuego del Calor”, w którym zagrali Scott Storch i Tyga .

Jak dotąd w tym roku Ozuna zdobył kilkanaście nagród, w tym „Canción Latina Contemporánea del Año” podczas BMI Latin Awards 2020 za piosenkę „Taki Taki”, sześć nagród w Tu Música Urbano Awards oraz Nagrody Gaviota de Oro i Gaviota de Plata na festiwalu Viña del Mar w Chile.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *