Od ‚Control Z’ do prawdziwego związku


Wygląda na to, że miłość pojawiła się na planie najnowszego serialu dla nastolatków Netflix


Control Z stał się jednym z najnowszych nastoletnich zjawisk od Netflix. Seria meksykańska, która opowiada historię hakera, który ujawnia wszystkie sekrety uczniów prestiżowej szkoły, była w ubiegłym miesiącu trendem najczęściej oglądanych treści na platformie. Ponadto dla wszystkich tych, którzy chcieli więcej: Netflix ogłosił już drugi sezon serii!

Serial, w którym występuje obsada młodych aktorów i aktorek, którzy emanują pięknem, oprócz opowiadania o hakerskich działaniach i tajemnicach, ma romantyczne treści.  Ale co najlepsze, miłość pojawiła się nie tylko między postaciami, ale także w obsadzie. I tak dwójka bohaterów spotyka się w prawdziwym życiu!

Chodzi o Yankela Stevana i Macę Garcíę , którzy dają życie Raúlowi de León i Natalii. Chociaż w serialu jest beznadziejnie zakochany w Sofii, granej przez Annę Valerię Becerri, w rzeczywistości jego serce należy do Macy.


View this post on Instagram

Todos los días son 14 de febrero contigo ?

A post shared by Macarena ? (@macagarciar) on


W prawdziwym życiu to ona udostępniła kilka publikacji na swoim koncie na Instagramie, gdzie ma ponad milion obserwujących. „Każdego dnia z tobą jest 14 lutego” – napisała aktorka wraz ze zdjęciem, które zamieściła na swoim koncie w Walentynki.

Ale to się nie skończyło, w marcu ta młoda kobieta udostępniła fajne selfie, które zostało zrobione Yankelowi Polaroidem, pisząc następującą wiadomość: „Spotkałam się z tobą tego samego dnia”.


View this post on Instagram

Al amor y a ti los conocí el mismo día

A post shared by Macarena ? (@macagarciar) on


Yankel także poświęcił post swojej partnerce na Instagramie. W maju aktor napisał „ Bez czapki” wraz z serią zdjęć z sesji zdjęciowej z Macą. „Moja miłość” – napisała.


View this post on Instagram

No cap

A post shared by yankelstevan (@yankelstevan) on


Ponadto podczas uwięzienia para występowała w niektórych live’ach dla swoich fanów, gdzie opowiadali anegdoty, które mają jako para.

Podczas gdy dla Yankela jest to jej pierwsza postać jako bohatera serii młodzieżowej, Maca ma już doświadczenie w uczestniczeniu w serialu dla nastolatków. Aktorka grała jedną z głównych postaci meksykańskiej wersji Los Protegido, zwanej Los Elegido. Maca ożywiła Sandrę, a tę samą rolę, którą grała hiszpańska aktorka Ana Fernández dziesięć lat temu.

Bez wątpienia para Maca i Yankel stała się ulubioną wśród fanów tej serii. Czy ich postacie będą miały coś razem w następnym sezonie Control Z? Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *