„Nie zrozumieliśmy, dlaczego”: Zoraida Gómez ujawnia, jaka była Angelique Boyer w Rebelde


Meksykańska aktorka, która grała José Luján w udanej młodzieżowej historii Televisy, podzieliła się zakulisowymi anegdotami z telenoweli podczas ostatniego „live”.


Odnosząca sukcesy młodzieżowa telenowele Rebelde ma 14 lat od jej zakończeniu. Zoraida Gómez , która grała José Luján w serii z udziałem Anahi , Alfonso Herrery , Maite Perroni i innych, niedawno wyemitowała live na YouTube, w którym ujawniła nieznane wcześniej anegdoty zza kamery.

Aktorka stwierdziła między innymi, że przez sukces telenoweli była wydłużona, a życia osobistego prawie nie było. 35-letnia meksykańska aktorka, która jest szczęśliwie w ciąży dodała także, że: „Dzięki Bogu zawsze mamy dużo szacunku i towarzystwa i dlatego wszystko poszło dobrze, ale było to już wyczerpujące, szczególnie dla facetów w grupie, u których było to bardzo widoczne. Tak, dzięki Bogu, wszystko poszło dobrze, szczerze”


Buntownik
Rebelde MEZCALENT

Zoraida podkreślił związek, jaki istniał między wszystkimi członkami obsady, mimo że mieli oni bardzo różne osobowości, zaczynając od Angelique Boyer .

„Angelique była jak jedną z najmniejszych dziewczyn w powieści, więc była dosłownie bardzo małą dziewczynką, ale z mentalnością dziewczyny w wieku 30 lat” – powiedziała.

„Pamiętam, że kiedy zaprosili nas na imprezę lub spotkanie lub chcieliśmy się dobrze bawić, Angelique nie mogła pójść, ponieważ jej matka nie pozwoliła jej robić wielu rzeczy. A nie rozumieliśmy dlaczego, więc była bardzo ostrożna, jej zachowanie było jakby bardzo dojrzałej kobiety” – powiedziała Gómez.


Angelique Boyer i Zoraida Gómez
Angelique Boyer i Zoraida Gómez MEZCALENT

Aktorka, która ma prawie 1 milion obserwujących na Instagramie, uznała, że ​​Angelique jest „jedną z najbardziej uczciwych i prawdziwych osób”, jakie poznała w środowisku artystycznym.

„To nie jest kobieta, która mówi ci, to co by dobrze wyglądało. Wcale nie. Wręcz przeciwnie. To tak, jakby prawie oznajmiać, że jeśli mnie nie lubisz, mówię ci to i nie muszę cię okłamywać. Ta kobieta tak super przejrzysta, to znaczy absolutnie dojrzała kobieta” – podkreśliła. „Nie nadawała się tak bardzo do zabawy, do zamieszek (szaleństw), ale do bardziej spokojnych (zabaw), że tak powiem”.Zoraida mówiła także o Anahi , którą znała, odkąd obie były dziewczynkami. Aktorka nigdy nie zapomni dnia, w którym exRBD stanęła w jej obronie, gdy producent serialu, w którym pracowały razem chciał ją zwolnić za spóźnienie.


Anahí i Zoraida Gómez
Anahí i Zoraida Gómez MEZCALENT

„Nigdy nie zapomnę, że Anahí dosłownie powiedziała „ jeśli Zoraida porzuci program, odchodzę”. Tam Anahí chcę, abyście wiedzieli, że miała 9 lat, abyście zrozumieli jej charakter, ponieważ wiele osób oceniało ją i krytykowało za to, że jest „nie do zniesienia, to tylko ona jest tolerowana i tak dalej. ” Nie. Jest po prostu kobietą, która wie, czego chce, która broni swoich praw, odkąd była mała, więc widziała niesprawiedliwość i skoczyła. Nie musiała tego robić wobec mnie, byłyśmy tylko przyjaciółmi i w końcu bardziej zależało jej na przyjaźni i na sprawiedliwości niż na tym, co może się przez to później stać ”- powiedziała niezapomniana José Luján.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *