Najwa Nimri, Maggie Civantos i Alba Flores żegnają się z ‚Vis a vis: El Oasis’ emocjonalnym przesłaniem


Ostatni rozdział serii został właśnie wyemitowany w Fox.


Serial Vis a Vis: el Oasis właśnie dobiegł końca. Hiszpanie mieli możliwość już oglądanie końcówki serii wczoraj wieczór. Wynik którego stawką jest życie czwórki bohaterów już poznali. Ponadto spodziewano się powrotu Saray, postaci Alby Flores, która zainterweniuje w finale tej serii.

Pożegnały się z serią, zarówno Najwa Nimri ( Zulema ) i Maggie Civantos ( Maca ), jak i Flores ( Saray ) poprzez dodanie różnych obrazów oraz wiadomości na Instagramie.


View this post on Instagram

……..❤️?☠️?

A post shared by Najwa Nimri (@najwanimri) on


Nimri udostępniła czarno-białe zdjęcie z Civantos. Wiadomość składa się tylko z czterech ikon: dwóch czaszek, serca i napiętego ramienia.

Maca udostępniła dokładnie to samo zdjęcie, co jej partnerka z ekranu, tylko z odrobiną więcej tekstu: „ Schody do nieba … lub do piekła. To już koniec. To było bardzo dobre ”.Alba Flores poszła trochę dalej: „Dwie małe żółte kropki we Wszechświecie. Tak zaczęliśmy i tak zakończyliśmy. Dziękuję Najwa Nimri. Dziękuję Vis a Vis . Dziękuję #MareaAmarilla. Do zobaczenia zawsze, Saray.”W tym ostatnim rozdziale zostaje ujawniony koniec Zulemy, Maci, Goyi ( Itziar Castro ), Triany ( Claudia Riera ) i Cepo ( Lucas Ferraro ), których można zobaczyć w poważnych tarapatach przed rozpoczęciem odcinka: cała piątka jest otoczona przez żołnierzy Ramallah ( David Ostrosky ).

Trudno mi powiedzieć więcej bo nie oglądałam odcinka jeszcze 🙂

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *