‚La casa de papel’: tak improwizowali aktorzy podczas kręcenia serii


Bohaterowie odważyli się dodać niewielkie zmiany w skrypcie, które mają znaczenie


Sukces La Casa de Papel jest niepodważalny. Jest to jedna z najczęściej oglądanych serii w serwisie Netflix, a fakt ten wynika nie tylko z oryginalności tej historii, ale także z charyzmy i osobowości, jaką aktorzy nadali swoim bohaterom.

Podczas gdy czekamy na oficjalne wiadomości o piątym sezonie , Netflix opublikował film porównujący różnice między scenariuszem a ostatecznym wynikiem filmowania jednej z najbardziej napiętych scen między bohaterami w czwartej części.Widzimy, jak Palermo wprowadza swój szczególny argentyński akcent (typowy dla Guillermo de la Serna), Tokio ( Úrsula Corberó ) i Río ( Miguel Herrán ) zmieniają niektóre wyrażenia oraz kolejność zdań, Sztokholm (Esther Acebo) interweniuje w części, której nie odpowiada temu. a Bogota (Hovik Keuchkerian) grozi Denver ( Jaime Lorente ) nożem, kiedy to nie jest wskazane w scenariuszu.

Chociaż nie jest to wybitna improwizacja, ale są to małe szczegóły, które wskazują przede wszystkim na profesjonalizm obsady, jej koncentrację i całkowite zanurzenie we wszechświecie każdej ze swoich postaci.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *