Jesse & Joy dołączają do armii gwiazd przeciwko przemocy wobec LGBT


Angela Aguilar, Luis Fonsi, Danna Paola, Laura Pausini, Eugenio Derbez i Sebastián Rulli wzięli udział w wideo „Love”


Z ponad 200 celebrytami ze świata rozrywki i obrońcami praw człowieka meksykańskie rodzeństwo Jesse & Joy zaprezentowali wideo do piosenki „Love”, która celebruje różnice i ma na celu zwiększenie świadomości przemocy wobec społeczności LGBT.

Piosenkarze tacy jak Angela Aguilar, Luis FonsiDanna Paola i Laura Pausini, a także aktorzy tacy jak Eugenio Derbez i Sebastián Rulli oraz sportowcy tacy jak Rommel Pacheco to tylko niektóre z celebrytów pojawiających się w teledysku do utworu „ Love”, motywu będącego częścią „Aire” , ich najnowszego albumu studyjnego.

W utworze audiowizualnym, który został przedstawiony w poniedziałek w ramach miesiąca dumy LGBT, kolory flagi społeczności są rysowane i zapraszają ich obserwujących oraz ogół społeczeństwa do przyłączenia się do ruchu #LoveEsNuestroIdioma.

Jest to przestrzeń, w której muzycy starają się wykorzystywać swoją muzykę jako pomost, aby łączyć miliony ludzi w oparciu o szacunek dla różnic.Jesse & Joy ostatnio uczestniczyli jako rzecznicy kampanii #JusticeWithoutDiscrimination wraz z Biurem Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) w Meksyku oraz we współpracy ze stowarzyszeniem YAAJ Mexico, które walczy z systematyczną przemocą wobec ludzi kolektywu.

Jest to kolejny krok, który rodzeństwo podejmują, aby kontynuować swoją pracę uświadamiającą na temat przemocy i dyskryminacji, które są codziennie popełniane wobec osób LGBT.

W szczególności UNODC wraz z UNAIDS (Wspólny Program Narodów Zjednoczonych ds. HIV / AIDS) i duet muzyczny zamierzają zwrócić uwagę na rzekomą terapię konwersji seksualnej.

Wpływy z tego klipu wideo zostaną przekazane fundacji  Fundación YAAJ México , aby stowarzyszenie obywatelskie mogło kontynuować pracę społeczną na poziomie krajowym, towarzysząc młodym ofiarom przemocy seksualnej.

8 maja meksykański duet zaprezentował „Aire”, materiał, który oboje uważają za przekazanie bardzo pozytywnego przesłania empatii i radości.

Album ukazał się pięć lat po „Un besito más”, ich dziele opublikowanym w 2015 roku dwa lata po stracie ojca, co, jak wyjaśniali, wpłynęło na proces twórczy.

Oprócz „Love” album składa się z takich utworów, jak „Mañana es too late” z J. Balvinem i „Tanto” z Luisem Fonsim.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *