Jedna z gwiazd ‚Rebelde’ ujawnia, że jest w ciąży!

Dobre wieści! Zoraida Gómez , która zasłynęła z telenoweli Rebelde rolą Jóse Luján Landeros, właśnie ogłosiła, że ​​jest w ciąży!


Słodkie oczekiwanie

View this post on Instagram

All you need is Love #teamo #teamomucho ❤️

A post shared by ZORAIDAGOMEZ (@zoraidagomezmx) on


„Mam dla ciebie dobre wieści … Spodziewam się dziecka”, wykrzyknęła aktorka Zoraida Gómez w środę przed kamerami programu Hoy (Televisa). Nazwisko ojca (na zdjęciu powyżej) nie zostało jeszcze ujawnione przez aktorkę.


Mama po raz pierwszy


Aktorka zasłynęła jako Jóse Luján Landeros w telenoweli młodzieżowej Rebelde z 2004 roku .


Brzuch

View this post on Instagram

#expression #locura

A post shared by ZORAIDAGOMEZ (@zoraidagomezmx) on


„Jestem z moim chłopakiem od trzech lat… i tak się stało” – wyjaśniła Gomez, ujawniając, że próbowała zajść w ciążę przez prawie dziewięć miesięcy. Jak ujawniono, jest ona obecnie w „szóstym miesiącu” ciąży, a w tym wideo Tik Tok, które opublikowała w kwietniu, są już krzywizny brzucha. 


Bratnie dusze


Podczas nagrań Rebelde Zoraida nawiązała bliską przyjaźń z Dulce Marią, inną gwiazdą produkcji, więc były widziane razem na jej ślubie w 2019 roku.

Aktywna

35-letnia aktorka po raz pierwszy pojawiła się na scenie w 1994 roku i przez całą swoją karierę brała udział w wielu telenowelach, takich jak  Niña de mi corazónEn nombre del amor czy Lola … érase una vez i la Like, la leyenda . Tutaj widzimy ją z jednym z jej byłych kolegów Rebelde i kolegą z LikeChristianem Chávezem.


Pierwszy

Zoraida jest siostrą Eleazara Gómeza (po prawej) i, jak powiedziała Hoy, dziecko, którego się spodziewa, jest pierwszym wnukiem w rodzinie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *