Intryga, romans i oszustwo: to nowa telenowela Gabriela Soto


Univision ogłosił plany we wtorek w ramach nowego harmonogramu na sezon 2020-21


Univision ogłosił we wtorek podczas wirtualnej prezentacji Upfront swoje nowe propozycje na sezon 2020-21. Obejmuje 11 nowych tytułów fabularnych, w tym dwie adaptacje tureckich historii z wielowymiarowymi postaciami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji i ekscytującymi romansami, tj  Imperio de mentiras, historia, która jest obecnie nagrywana w Meksyku z Angelique Boyer i  ¿Te acuerdas de mí?

W ostatniej telenoweli wystąpi w roli głównej słynny meksykański aktor, Gabriel Soto.


Gabriel Soto
Gabriel Soto MEZCALENT

„Szczęśliwy i wdzięczny za ten nowy projekt. Dziękuję kochana Carmen Armendáriz za wiarę we mnie,” napisał Soto podekscytowany w swoich sieciach społecznościowych po oficjalnym potwierdzeniu udziału w tej historii.

Melodramat, który rozpocznie prace w sierpniu w Meksyku, zostanie wyprodukowany przez Carmen Armendáriz ( La usurpadora ) i będzie zawierał dawkę intrygi, romansu i podstępu.

Historia

Pedro, po tym, jak zostaje zmuszony do poślubienia córki Olmo, zakochuje się w Verze podczas podróży służbowej. Jest gotowy zostawić wszystko dla swojej nowej miłości, ale musi porzucić swoje plany, gdy Olmo, jego szef i mentor, zagraża jej życiu. Pedro oddziela się od swojej wielkiej miłości, by ją ocalić, ale lata później Pedro i Vera spotykają się ponownie w dziwnych okolicznościach.


Czy pamiętasz mnie?
¿Te acuerdas de mí? UNIVISION

Olmo, który nie jest świadomy przeszłości Very, zakochał się w niej i przedstawia ją swojej rodzinie jako swoją nową dziewczynę. Podczas spotkania odradza się miłość Pedro i Very, która odsłania mroczną przeszłość, która ich łączy i wyzwala bolesny plan zemsty.

Obsada

Oprócz Soto potwierdzono także udział w telenoweli: Ana Layevska , Guillermo García Cantú , Juan Carlos Barreto i Alejandro de la Madrid .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *