FC Barcelona uruchamia BarçaTV +, własną platformę transmisji strumieniowej


Całkowity koszt platformy wynosi 3,99 euro miesięcznie lub 29,99 euro rocznie


Klub piłkarski w Barcelonie postanowił zrobić ważny krok w swojej strategii upowszechniania i lojalności, aby zadowolić wszystkich swoich obserwatorów z całego świata. Zespół uruchomił własną platformę streamingową pod nazwą BarçaTV +.

Subskrybenci znajdą w tej nowej usłudze ponad 1000 godzin treści i 3 000 filmów z codziennego życia klubu. Pełny katalog będzie oferowany w języku hiszpańskim, katalońskim i angielskim.

Fani drużyny piłkarskiej prowadzonej przez Lionela Messiego będą mogli uzyskać dostęp do BarçaTV + przez Internet i aplikację klubu , która jest dostępna na telefony komórkowe, tablety, komputery i telewizory Smart TV. 

Platforma daje możliwość bezpłatnej subskrypcji, która pozwala na ograniczony dostęp do wielu treści, ale aby mieć pełny katalog, trzeba zdecydować się na płatną usługę, znaną jako Culers Premium Memberships, subskrypcja, która będzie bezpłatna dla członków klub, a z drugiej strony kibice będą mieli 50% zniżki. Jego całkowity koszt wynosi 3,99 euro miesięcznie lub 29,99 euro rocznie. 

Produkcja Barça Estudios już zabrała się do pracy, a niektóre serie własnej produkcji są już dostępne, takie jak  Orígenes, Descubriendo Barcelona czy El Buscamitos

Ponadto możliwe jest, że serial, w którym pracuje Albert Espinosa, oparty na La Masía del Club, jest również dostępny w BarçaTV +.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *