Do Telemundo! Silvia Navarro zagra w ‚La suerte de Loli’!


Meksykańska aktorka niedługo zadebiutuje w hiszpańskojęzycznej sieci jako bohaterka nowej telenoweli, w której weźmie udział także Jacky Bracamontes


Fernando Colunga nie będzie jedyną gwiazdą Televisy, która niedługo zadebiutuje na ekranach Telemundo. Silvia Navarro , która poprowadziła meksykańskie melodramaty, takie jak  Mi corazón es tuyoCuando me enamoro (Kiedy się zakocham) czy Amor bravío (Nieposkromiona miłość), wkrótce po raz pierwszy zadebiutuje we wspomnianej sieci.

Meksykańska aktorka została potwierdzona we wtorek jako bohaterka  La suerte de Loli, nowego dramatu komediowego od Telemundo.


Silvia Navarro
Silvia Navarro MEZCALENT

„Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc powitać Silvię, jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Meksyku, w rodzinie Telemundo, aby przedstawić tę oryginalną i współczesną historię” – powiedział Marcos Santana , prezes Telemundo Global Studios poprzez komunikat prasowy. „ La suerte de Loli zaprezentuje połączenie komedii i dramatu z szeroką grupą postaci i historii, z którymi publiczność będzie mogła się identyfikować”.

Silvia zagra w tej historii Loli, odnoszącą sukcesy producentkę radiową, singielkę i wolną duszę, która żyje swoim życiem bez żadnych zobowiązań. Nigdy nie znalazła prawdziwej miłości i nie zdecydowała się zostać matką. Jednak po niespodziewanej śmierci jej najlepszej przyjaciółki, życie Loli zmieni się, gdy zostanie prawnym opiekunem dzieci przyjaciółki.

W serii udział weźmie także meksykańska gwiazda Jacky Bracamontes, która od kilku lat nie miała nic wspólnego ze światem telenoweli.

Jacky Bracamontes
Jacky Bracamontes MEZCALENT

La suerte de Loli wkrótce zacznie zdjęcia i zostanie wydana w 2021 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *