Daddy Yankee, Natti Natasha i inni pokazują wsparcie dla Meksyku po trzęsieniu ziemi


Potężne trzęsienie ziemi o sile 7,4 uderzyło  we wtorek (23 czerwca) na wybrzeżu Oaxaca w Meksyku, zabijając co najmniej pięć osób, według  Associated Press .


Trzęsienie ziemi z epicentrum w kurorcie Santa Cruz Huatulco w południowym Meksyku kołysało również budynki w Mexico City i wysłało tysiące uciekających na ulice, z 147 wstrząsami wtórnymi zgłoszonymi do południa. Do innych drobnych szkód spowodowanych trzęsieniem ziemi należą wybite okna, zawalone ściany i w niektórych obszarach odcięte zasilanie.

Po wiadomościach o trzęsieniu ziemi, które nawiedziło Meksyk, który wciąż zmaga się z pandemią koronawirusa, artyści tacy jak  Daddy Yankee , Becky G , Natti Natasha i  J Balvin zabrali się do mediów społecznościowych, aby stać w solidarności z Meksykiem i zaoferować wsparcie.

„To był trudny rok dla świata” – Daddy Yankee podpisał swój post z meksykańską flagą na Instagramie. „Ale musimy iść naprzód w wierze”.

Tymczasem Becky G powiedziała, że ​​jest w kontakcie ze swoim zespołem, aby znaleźć sposoby pomocy tym, którzy zostali dotknięci trzęsieniem ziemi.

Zobacz niektóre z reakcji artysty poniżej:


View this post on Instagram

Fuerza mexico 🇲🇽 en nuestras oraciones 🙏

A post shared by J Balvin (@jbalvin) on

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *