Cztery nowe nazwiska czwartego sezonu „Elite”


Spotkanie obsady w wiejskim domu ujawniło jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic Netflix


Elite odnowi część obsady w czwartym sezonie. Do potwierdzonych już nazwisk: Itzana Escamilli, Georginy Amorós, Claudii Salas, Aróna Pipera, Omara Ayuso i Miguela Bernardeau dołączą nowe.

Netflix utrzymał w tajemnicy tożsamość nowych postaci w jednym z najbardziej udanych seriali. Jednak spotkanie w prywatnym domu w Segowii zakończyło się ujawnieniem, kim będą nowi studenci Las Encinas.

Według portalu Crush News na tym spotkaniu wykryto obecność Diego Martín (Aquí no hay quién viva), Carla Díaz (La Caza, Desaparecidos), Martina Carddi (Mientras dure la guerra) i influencera Manu Ríos (Chiringuito de Pepe)

Nowe odcinki pójdą śladami Samuela, Guzmána, Rebe i Andera , Omara i Cayetany.

„Ryzyko, jeśli bardzo niewiele postaci będzie kontynuowanych, polega na tym, że opinia publiczna uważa, że ​​robisz coś w rodzaju spin-off, ale to już nie jest ta sama seria” – wyjaśnili Darío Madrona i Carlos Montero, twórcy serii.

„Ta kombinacja pozwala nam wprowadzić znaczną liczbę nowych postaci, zapewnić świeże powietrze, ale nadal być Elite” – dodali.

Ponadto, jak przyznali, wybór postaci do serii „było skomplikowanym sudoku,  ponieważ trzeba było wziąć pod uwagę wiele czynników. Nie tylko dramatycznych, ale także produkcyjnych”.

Zdjęcia na portalu Crush News

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *