Camila wydobywa dźwięki pełne „światła”


Duet wydaje emocjonalną piosenkę, która jest pełna energii i dodająca otuchy w niespokojnych czasach


Klasyka romansu i scenerii. Dzisiaj nie można mówić o balladzie po hiszpańsku bez wymienienia duetu Camila. Piosenkarze mają już piętnaście lat solidnej kariery. W ramach nowego etapu grupy wydali „Luz”, emocjonalną piosenkę, która jest pełna energii i dodaje otuchy w niespokojnych czasach.

Mario Domm (wokalista Camila) skomponował piosenkę i był koproducentem Ettore Grenci. Artysta wyjaśnił, jak przebiegał proces tworzenia utworu, który jest już dostępny w sieciach społecznościowych: „Życie i jego zmieniające się zestawy przypominają nam, jak delikatni jesteśmy. „Luz” to wezwanie do ponownego połączenia i osobistej eksploracji. Nie miałem pojęcia, kiedy napisałem tę piosenkę, że będzie tak reprezentatywna dla tej oszałamiającej teraźniejszości. Zawsze wierzyłem, że szczęście nie jest pojęciem do osiągnięcia… szczęście jest decyzją”

Singlowi towarzyszy animowane wideo, coś, co ma wpływ na to, co grupa zrobiła wcześniej.

„Poruszyła mnie sytuacja, w której obecnie żyjemy na świecie, ponieważ dziś bardziej niż kiedykolwiek musimy znaleźć to światło, które napełni nas pokojem i nadzieją” – mówi Pablo Hurtado, druga połowa Camili.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *