Anuel AA jest mocno krytykowany za błąd w swoim nowym klipie


Wykonawca reggaeton przeprasza Boliwijczyków za pokazanie do góry nogami flagi kraju Ameryki Południowej


Portorykański piosenkarz Anuel AA został zmuszony do szczerych przeprosin dla Boliwijczyków po wielkim błędzie w jednym z jego filmów.

W swoim najnowszym singlu „Reggaetonera” insygnia narodowe Boliwii pojawiają się obok innych krajów Ameryki Łacińskiej, tyle że w przypadku tego kraju, jest odwrócona.

„Tutaj w Boliwii kochamy cię, ale proszę, jesteśmy skromnym krajem i dumni z naszej tradycji, a przede wszystkim [z] symboli narodowych. Uwielbiamy naszą flagę, flagę, która ma swój własny hymn. Szanujcie to ”- napisał boliwijski fan po obejrzeniu filmu.

Pod deszczem krytyki Anuel zareagował zawstydzony i przeprosił, zapewniając, że to błąd produkcyjny.

„Boliwia, przepraszam, przepraszam, kocham was! To był błąd produkcyjny. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy – wyjaśnił na Instagramie.

Anuel powiedział, że ma szczególne przywiązanie do Boliwii, ponieważ był to ostatni przystanek w jego kalendarzu przed kwarantanną.

„Mój ostatni koncert odbył się w Boliwii, miłość, którą mi dali, była legendarna! Miłość i szacunek to dla mnie wszystko, co mam ”- napisał.Po odkryciu błędu dotyczącego boliwijskiej flagi obserwatorzy artysty podjęli się starannej analizy filmu, który miał premierę w zeszłym tygodniu i który ma już ponad 43 miliony wyświetleń na YouTube, aby odkryć, że to samo stało się z Flaga Hondurasu.„Flaga Hondurasu [jest] do góry nogami. Poważnie szalony? Kładą gwiazdy do góry nogami. Co za brak szacunku. Jeśli nie robi się czegoś dobrze, lepiej tego nie rób ”, napisał wyraźnie zdenerwowany fan.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *